22 Грудня 2020 | 1383

Ліки для пільговиків: у Кам’янці-Подільському депутати планують вдвічі збільшити фінансування програми

Сьогодні, 22 грудня, депутати Кам’янець-Подільської міської ради восьмого скликання затвердили Програму «Забезпечення пільгових категорій населення Кам’янець-Подільської міської територіальної громади безоплатними медикаментами і виробами медичного призначення».

Мова йде про досить широкий спектр хворих, які потребують допомоги у придбанні дороговартісних ліків. Зокрема це хворі на астму, муковісцидоз, психічні та онкозахворювання, кам’янчани, які потребують лікування після пересадки органів тощо. Також мова йде про дітей віком до 3 років, ветеранів війни, чорнобильців та інші пільгові категорії населення.

В першу чергу ми фінансуємо придбання медикаментів для осіб, які становлять небезпеку для суспільства, зокрема психічнохворих. А також для тих пацієнтів, у яких відсутність ліків загрожує життю, – зазначила Тетяна Кузняк, директор КНП «Центр ПМСД» Кам’янець-Подільської міської ради.

Депутат від «Свободи» Анна Слинчук нагадала, що мова йде і про слухові апарати для людей з вадами слуху.

У 2021 році на придбання медикаментів та медичних засобів передбачено понад 3 мільйони гривень, тоді як минулого року сума становила лише 1 280 тисяч гривень.

 

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

54
0

Поділитися з друзями:

реклама