26 Червня 2019 | 379

У Кам’янці-Подільському боролись з наркотиками фарбою

Сьогодні, 26 червня, відзначається Міжнародний день боротьби з наркотиками. З цієї нагоди протягом тижня на Хмельниччині проходить профілактична акція «СТОП-НАРКОТИК», в рамках якої її учасники замальовують написи з рекламою телеграм-каналів, через які розповсюджують заборонені речовини. Про це йдеться у повідомленні прес-служби поліції в Хмельницькій області.

У Кам’янці-Подільському  замальовувати рекламні написи з продажу наркотиків поліцейським допомагали члени місцевого осередку молодіжної організації «ХОМА».

В останні декілька років стрімко поширюється хвиля безконтактного продажу наркотиків, що дає можливість без зайвих свідків і за лічені хвилини придбати заборонені речовини, — говорять члени молодіжної організації «ХОМА». — Практично у кожному районі нашого міста можна помітити дивні написи на будівлях, огорожах, дорожніх знаках, вивісках магазинів. Перше, що спадає на думку громадян — звичайне графіті, розвага хуліганів. Проте, це не так. Ці «графіті» — реклама телеграм-каналів, де можна придбати «закладку». Комунальні служби не встигають зафарбовувати цю рекламу, тож ми з нашими наставниками з поліції вирішили їм допомогти. До речі, робимо ми це регулярно.

Працівники поліції закликають громадян не бути байдужими і долучатися до знищення негативної реклами.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
0

Поділитися з друзями:

реклама