23 Червня 2021 | 226

У Кам’янці переселенці презентують програму подолання постковідних наслідків

У Кам’янці-Подільському презентують програму подолання постковідних наслідків для різних верств населення. Програма передбачає проведення кількаденних кемпів для вразливих верств населення. З такою ініціативою виступила Людмила Чаплигіна, яка очолює ГО «Об’єднання переселенців України в м. Кам’янець-Подільський».

Проект «Створення та впровадження  соціальної та реабілітаційної програми для різних верств населення  з метою подолання постковідних наслідків як психологічних, так і фізичних» буде презентовано на IX Кам’янець-Подільському форумі «Ініціатива».

Реалізацію цього проекту пропонуємо почати з проведення  панельної зустрічі – дискусіії  «Разом ми можемо досягти будь-чого» для обговорення  тематики подолання наслідків кризи, спричиненої пандемією Covid-19 з представниками органів місцевого самоврядування Кам’янець-Подільської ОТГ, місцевих медичних, реабілітаційних та культурних закладів, які опікуються станом фізичного та психічного здоров’я мешканців міста, – розповідає Людмила Чаплигіна.

Перший етап реалізації проекту – проведення кемпу вихідного дня, під час якого  представники влади, ЗМІ, внутрішньопереміщені особи, лікарі, психологи, реабілітологи, громадські діячі та митці на протязі 2-х днів візьмуть участь у панельній дискусії та напрацюванні спільної стратегії щодо сталого подолання  наслідків Covid 19.

Під час зустрічі відбудеться презентація  реабілітаційно-оздоровчої програми, що передбачає  створення короткочасних (3-5 днів) оздоровчих кемпів для різних верств населення, яка була розроблена членами ГО «Об’єднання переселенців України в м. Кам’янець-Подільський» спільно з представниками місцевої громади.

В програмі планується використання різних методик арт-терапії сумісно з фізичними оздоровчими вправами, наприклад, вправами задля відновлення роботи органів  дихання, які у першу чергу страждають при Covid 19. Такий об’єднаний комплекс сприятиме скорішему відновленню фізичного та психологічного стану наших мешканців.

Вважаємо, що під час пандемії  така програма є дуже корисною  та своєчасною. Реабілітаційна програма може бути спрямована  на вразливі верстви населення, такі як учасники АТО, внутрішньопереміщені особи, жінки у складних життєвих обставинах, наркозалежні та інші.

Завдяки цій програмі Кам’янець може стати не тільки центром реабілітації, а і навчально-методичним центром для представників з інших регіонів України, які займаються цією тематикою, а також запрошених закордонних  спеціалістів.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: