3 Червня 2019 | 963

У Кам’янці на ремонт дочекався міський стадіон

Після довгих років перебування у переліку інвестиційних програм, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, проект капітального ремонту стадіону імені Г.  А. Тонкочеєва таки отримав фінансування в розмірі 3 млн грн.

Про це повідомив міський голова Михайло Сімашкевич.

Місто отримає першу частину коштів в сумі 3 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку, – йдеться у повідомленні міського голови.

ОНОВЛЕНО

Ще 350 тис. грн на ремонт стадіону виділять з міського бюджету. Відповідне рішення було прийнято 4 червня під час 73 сесії міської ради.

Зазначимо, що це лише частина коштів, необхідних для проведення ремонтних робіт, адже загальна вартість проекту становить 12,5 мільйонів грн. Відповідна проектно-кошторисна документація була сформована ще у 2016 році.

Відповідно до проекту, першочергові завдання – облаштувати дренаж футбольного поля та бігових доріжок, дощову каналізацію, ремонт газону футбольного поля, облаштування семи спортивних секторів (в т.ч. сектори для стрибків у висоту, довжину, потрійного стрибка, сектори для метання списа, диска та молота, штовхання ядра, яма для бігу з перешкодами), бігових стандартних доріжок.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

54
2

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: