25 Жовтня 2020 | 6204

У Кам’янці на камеру потрапив ймовірний учасник «каруселі», який працює у міськвиконкомі?

У Кам’янці-Подільському ймовірно запустили «виборчу карусель».

На дільниці номер № 681353 у ЗОШ №15 на камеру під час онлайн-трансляції, яку проводила кандидат в депутати Лариса Діновська, потрапив молодий чоловік, поведінка якого їй здалась дивною. У кабінці він пробув близько 11 хвилин, а після того, як вийшов, кинув до урни, ймовірно, лише один бюлетень із чотирьох.

Як повідомляє кореспондент Vdalo.info, наразі на місці події працює поліція.

За попередньою інформацією, особу чоловіка на відео встановлено. Це може бути працівник апарату Кам’янець-Подільської міської ради. Натомість у поліції не підтвердили, але й не спростували дану інформацію. Правоохоронці зазначають, що поки проводиться перевірка озвучених фактів.

Одразу після розголосу інциденту на дільницю прибули члени ТВК Тетяна Остафійчук та Віталій Білінський, які відмовились від коментарів.

У розмові із журналістом Vdalo.info члени комісії зазначають, що не бачили момент ймовірного виносу бюлетенів. Про це вони довідалися лише після перегляду відео. Натомість правоохоронці кажуть, що не впевнені на 100%, що мова йде про запуск «каруселі».

Лариса Діновська після того, як дала свідчення правоохоронцям, пояснила Vdalo.info, що звернула увагу на чоловіка, ще коли він прийшов на дільницю, адже він у різкій формі попросив її не знімати його на камеру.

Коли цей хлопець так довго був у кабінці, я знову звернула на нього увагу. Мені здалося, що в якийсь момент він дістав сумку або пакет та, можливо, сховав туди бюлетені. На відео ж чітко видно товщину бюлетеня, який він кинув у скриньку. Там не могло бути чотири бюлетені, – каже Діновська.

Довідка: Суть технології «каруселі»: виборець виносить із приміщення виборчої дільниці свій незаповнений бюлетень і віддає його старшому виконавцеві шахрайської групи. Далі на цьому бюлетені ставиться позначка за потрібного кандидата, і в такому вигляді бюлетень передається наступному з учасників «каруселі». Цей учасник, прийшовши на дільницю, ховає виданий йому незаповнений бюлетень, а до урни кидає бюлетень із попередньо поставленою відповідною позначкою. Незаповнений бюлетень після виходу з дільниці передається старшому групи, і далі «карусель» прокручується потрібну кількість разів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

21
35

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: