13 Червня 2019 | 2845

У Кам’янці на хабарі затримали чиновників

12 червня, в готелі “7 днів” у Кам’янці-Подільському відбулось затримання групи зловмисників під час отримання частини хабара у розмірі 200 тис. доларів.

До групи зловмисників входили посадові особи органів місцевого самоврядування та поліції Чернівеччини, які намагалися заволодіти 500 тис. доларів США від громадянина за виділення йому в користування для ведення мисливського господарства земельної ділянки розміром близько 100 га. Розташована земля на території Путильського району Чернівецької області. Про це повідомляє відділ зв’язків із громадськістю та ЗМI Генеральної прокуратури України.

Зловмисників було затримано при отриманні частини грошових коштів у сумі 200 тис. доларів США.

Потрібно зазначити, що посадовці районної ради мали намір надати землю підприємцю із земель запасу, шляхом складання фіктивних заповітів від померлих осіб. А працівники поліції — вирішити питання щодо впорядкування документації на відчуження земельних ділянок, — йдеться у повідомленні управління захисту економіки в Хмельницькій області на Facebook.

Державне бюро розслідувань на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook повідомило:

12.06.2019, за результатами проведених слідчих дій, у порядку ст. 208 КПК України, затримано депутата Путильської районної ради Чернівецької області, спеціаліста 1-категорії Усть – Путильської сільської ради та інспектора з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Путильського відділу Нацполіції. Зазначених осіб затримано при передачі частини грошових коштів у сумі 200 тис.$

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

46
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: