20 Червня 2020 | 8006

У Кам’янці команда «Орла і Решки» знімала новий проект «Вдома краще»

А ви знаєте, що у Кам’янці-Подільському гостювала знімальна група тревел-проекту «Вдома краще» від творців програми «Орел і Решка».

Відомий режисер і телеведучий Євген Синельников разом із командою завітали до нас, аби відзняти туристичний випуск про Кам’янець-Подільський.

Зустрічала гостей зокрема і екскурсовод Анастасія Донець, яка познайомила мандрівників із цікавими атракціями та маршрутами, які знаходяться неподалік Кам’янця-Подільського.

Поміж іншого вразила знімальну групу команда аквабайкерів, які продемонстрували екстрим-потенціал на перший погляд спокійного Дністра.

Які вони? Та круті. До чортиків круті. Бо прості і людяні, хоча бачили весь світ. Роблять дуже якісний продукт, – поділилась враженнями Анастасія.

За умовами проекту дівчина не могла розповісти про всі локації, відзняті хлопцям на Кам’янеччині. Але на запитання, чи вразило досвідчених мандрівників Поділля, екскурсовод зазначила:

Так. Вони бачили все. А сьогодні просто завмирали від краси. І так не зіграєш. Не лише, тому, що вдома краще, а тому, що таки достойно.

Автори проекту «Вдома краще» побували вже в багатьох містах України, тож ми з нетерпінням чекаємо на новий випуск, щоб подивитись на Кам’янеччину очима бувалих мандрівників.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: