23 Червня 2021 | 1255

У Кам’янці частина депутатів продовжує ігнорувати сесії міської ради

У Кам’янці-Подільському частина депутатів продовжує ігнорувати засідання сесії міської ради. Так, сьогодні, 23 червня, у повному складі відсутні депутати від «Європейської солідарності», «За майбутнє», «За конкретні справи».

У міській раді помітили депутатів Сергія Самсонюка та Михайла Желізника, які вирішили бути солідарними з колегами-прогульниками, та не взяли участь у засіданні сесії міської ради. Проте кворум для прийняття важливих для міста рішень все ж таки вдалось сформувати.

На сесії були присутні: фракція «Слуга народу» ( Власюк Д., Ведерніков С., Бойко А., Сидоренко О., Межлум’ян А., Борковська В.), «Рідне місто» ( Лень С., Сікора О.), фракція ВО «Свобода» ( Шелепницька І., Кондрук В., Островська О., Тарасенко М., Солодковська О., Понятовська О., Смотров М., Дідик Д., Слинчук А., Дрозд В., Мартинович Н.)

Нагадаємо, що 10 червня депутати зірвали 11-ту сесію міської ради через те, що так і не змогли узгодити порядок денний. Після оголошеної перерви та проведеної погоджувальної ради досягти порозуміння не вдалось.

На наступному засіданні відсутні сьогодні депутати вимагали від міського голови Михайла Посітка вибачення за підвищений тон під час його звернення до директора департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Майї Гурської. Міський голова відмовився вибачатись, оскільки не побачив своєї провини. Тоді депутати демонстративно покинули сесійну залу.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: