8 Вересня 2017 | 1162

У Кам’янці встановили меморіальну дошку кіборгу Ігорю Брановицькому

Сьогодні в Кам’янці-Подільському на фасаді Будинку Офіцерів відкрито меморіальну дошку Герою України, кіборгу Ігорю Брановицькому. На заході була присутня мати Героя Ніна Брановицька.

ПРО ГЕРОЯ

Ігор Брановицький народився в 1976 році в Києві.  Закінчив Київський технікум електронних приладів. Проходив строкову військову службу в Кам’янці-Подільському. Служив у складі українського миротворчого контингенту ООН в Анголі. Учасник Революції Гідності. Мобілізований як доброволець з кінця серпня 2014 року.

Кулеметник 90-го окремого десантного штурмового батальйону «Житомир» 81-ї десантно-штурмової бригади, учасник війни на Сході України, захисник Донецького аеропорту. Під час оборони аеропорту Донецька витягнув на собі двох поранених з нового терміналу (серед них старшина Анатолій Свирид) і повернувся назад — разом із «Сєвєром» та Василем Соколовським, де був захоплений у полон.

За повідомленнями очевидців, після тортур і знущань у полоні над побратимами добровільно визнав себе кулеметником, якого розшукували бойовики. Після катування був застрелений двома пострілами у голову російським терористом з Ростова-на Дону Павловим «Моторола».

Герой України, лицар Ордену «Народний Герой України» (посмертно).

Фото: Микола Сливка

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

16
0

Поділитися з друзями:

реклама