7 Квітня 2017 | 1397

У Кам’янці визначили короля і королеву Шкільного вальсу – 2017

У Кам’янці-Подільському пройшов восьмий щорічний конкурс «Шкільний вальс» на визначення кращої хореографічної постановки.

6 квітня танцювальні колективи навчальних закладів міста у залі ресторану «Версаль» боролися за звання найкращих, демонструючи журі свою майстерність, грацію та вишуканість. Цього року глядачам було представлено 25 номерів.

vals (2)

Як повідомляється на сайті міської ради, найкращими виконавцями вальсу у номінації «танцювальна пара» став дует «Мрія» ліцею з військовою посиленою фізичною підготовкою у складі Анни Бужинської та Олексія Домбровського. Відтак вони отримали звання короля та королеви Шкільного вальсу – 2017.

vals (3)

У номінації мала група першість здобув колектив НВК №14 «Конвалія», а серед «великих груп» – перемога у «Апельсина» (Центр дитячої та юнацької творчості).

Основними критеріями, які брали до уваги члени журі, стали артистичність, техніка виконання і оригінальність постановки номеру.  До складу суддівської команди увійшли секретар міської ради Дмитро Васильянов, начальник управління освіти і науки Світлана Старченко, начальник управління культури і туризму Петро Гаврилюк, головний спеціаліст з питань роботи шкіл та позашкільних установ Валентина Потанська, хореограф  Майя Савчук,  викладач хореографії Коледжу культури Ірина Літинська, представник компанії «Нова будова» Ніна Лянскорунська, представник учнівського самоврядування  Анастасія Богач.

20

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

20
0

Поділитися з друзями:

реклама