28 Січня 2017 | 401

У Кам’янці викрито «ліфтових» злодіїв та людську байдужість

У Кам’янці-Подільському поліція викрила зловмисників, які викрадали електромагнітні котушки гальмівної системи з ліфтових шахт багатоповерхівок з метою продажу мідних дротів.  Ними виявилась група кам’янчан, через дії яких понад 20 багатоповерхівок залишилось без працюючих ліфтів!

На своїй сторінці у фейсбуці начальник Кам’янець-Подільського міського відділу поліції Борис Сушицький зазначив, що зловмисникам оголошено підозри у скоєнні злочинів передбачених ч.3 ст. 185 КК України. Крім того, проведено ряд обшуків за місцем проживання підозрюваних осіб та осіб, яким вони збували викрадений кольоровий метал.В ході обшуків було вилучено речові докази.

Крім того, Борис Сушицький звернув увагу на байдужість кам’янчан, які неодноразово бачили зловмисників, але не повідомили про це у поліцію.

«Виявилось, що за два місяці, протягом яких підозрювані тероризували місто крадіжками, їх неодноразово бачили свідки, але ніхто чомусь нікого не повідомив, як то кажуть – «моя хата cкраю».

Злочинці продавали викрадені ними котушки місцевим підприємцям, чи як їх назвати? Невже вони не розуміли звідки ті котушки? Безсовісні люди!

Коли ми нарешті зрозуміємо, що порядок і спокій в місті залежить не тільки від професійних дій працівників поліції, а і від свідомості громадян! Як можна бачити, що скоюється злочин та ігнорувати це! Ми ж позиціонуємо себе, як європейська спільнота, а на ділі кожен робить все для того, щоб його ніхто не турбував!

Ви не уявляєте скільки часу та сил відділ витратив на розкриття цих злочинів, хоча якби ми були трохи свідоміші, то злочин був розкритий з самого початку! І так по багатьох злочинах!
Тому, звертаюсь до усіх громадян ! Не будьте байдужими, якщо ми сьогодні разом зупинимо зловмисника, попередимо злочин, то завтра жертвою злочину не стануть інші (можливо саме Ви чи Ваші близькі)».

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

10
0

Поділитися з друзями:

реклама