1 Травня 2017 | 944

У Кам’янці відбулася акція «Зробимо Україну чистою разом!»

29 квітня в Україні було оголошено наймасштабнішу екологічну акцію «Зробимо Україну чистою разом!». До чистофесту від громадської організації «Let’s do it, Ukraine» долучилися і кам’янчани.

Спершу, 28 квітня студенти Подільського державного аграрно-технічного університету спільно з волонтерами «Let’s do it, Ukraine» прибрали територію поблизу траси Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця.

Наступного дня до екологічної акції долучилися представники ГО «Чисті схили», об’єднання «Фенікс», скаутська організація «Пласт», студенти коледжу ПДАТУ та небайдужі мешканці міста. Всього наводити чистоту на берегах Смотрича вийшло близько 70 кам’янчан.

prybyrannia

«Акція «Зробимо Україну чистою разом!» проводиться щорічно. Значний акцент робиться на тому, щоб навчити людей сортувати сміття, адже деякі відходи, такі як: пластик, скло та макулатура можуть пройти вторинну переробку. Також представники  «Let’s do it, Ukraine» хотіли б виховати культуру викидання сміття у контейнери, а не просто на узбіччя», – розповідає координатор «Let’s do it, Ukraine» в Хмельницькій області Вікторія Кувіла.

Організатори продумали й певний сюрприз для учасників заходу, запропонувавши зіграти у гру, –  крім сміття можна було знайти й призові пляшки з невеликою грошовою винагородою. Гра особливо зацікавила наймолодших поборників чистоти міста.

Після прибирання всіх учасників акції безкоштовно частували у піцерії «МакСмак», яка стала партнером акції.

prybyrannia1

«У Кам’янці-Подільському з берегів річки на території від «Вітряної брами» до Замкового мосту зібрали майже 6 м. куб. сміття. Щиро дякую усім, хто долучився до ініціативи та допоміг зробити наше місто чистішим.

Також висловлюю вдячність керівництву Кам’янець-Подільської РДА за допомогу у прибиранні на території Слобідки-Кульчиєвецької», – додає організатор заходу.

prybyrannia

 

 

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
0

Поділитися з друзями:

реклама