15 Січня 2018 | 716

У Кам’янці шахрайка «наворожила» жінці на понад 100 тисяч гривень

55-річна кам΄янчанка, щоб убезпечити сім΄ю від заздрості, порчі та злих проклять, відкрилася шахрайці, яка скористалася її довірою та заволоділа майном.

Подія мала місце в листопаді 2017 року, 33-річна жителька Дунаєвецього району перебуваючи на вул. Дружби Народів цілеспрямовано шукала жертву для реалізації своїх злих умислів.

Про це повідомляє інспектор сектору моніторингу Кам’янець-Подільського відділу поліції Руслана Марчук.

Її жертвою стала жінка, що працювала на території ринку «Вікторія». Зловмисниця без будь-яких підозр зав΄язала розмову та почала проявляти екстрасенсорні здібності.

Побачивши, що потерпіла піддається впливу, шахрайка з легкістю здобула 5000 гривень, які потерпіла зняла з власної банківської картки і віддала їй.

Крім цього, шахрайка лестощами домоглася від жінки того, щоб остання запросила її до себе додому, де проводячи різні «ритуали», здобула нові речі, а саме золоті ювелірні вироби та кошти в сумі 400 доларів США та 900 Євро.

В загальному своїми діями підозрювана завдала збитків на суму 105 334 гривні власниці майна.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Максимальне покарання, що передбачене санкцією статті – позбавлення волі на строк до трьох років.

Будьте обережні! Не довіряйте невідомим особам інформацію про себе та членів сім΄ї, щоб не стати жертвою злочину!

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви ставитесь до ворожок?

4
7

Поділитися з друзями:

реклама