17 Квітня 2017 | 514

У Кам’янці пройшов Всеукраїнський конкурс-змагання з початкового технічного моделювання

З 12 по 14 квітня на базі Центру дитячої та юнацької творчості проводиться Всеукраїнський конкурс-змагання з початкового технічного моделювання учнів молодшого шкільного віку, на який прибуло 17 команд (39 учасників) з усіх областей України та міста Києва.

Урочисте відкриття конкурсу відбулося в актовій залі ЦДЮТ. Змагання проходили в СЗОШ №5.

Конкурсна програма першого дня складалась з теоретичного заліку та виконання учасниками спортивно-технічного завдання (виготовлення моделі планера).

Другий день був дуже насичений. Змагання складалися з трьох конкурсних програм. Командам були запропоновані технічні, творчі та спортивно-технічні завдання (змагання на дальність польоту в приміщенні).

Третій день змагань складався з виставки дитячих конкурсних робіт, концерту творчих колективів ЦДЮТ, нагородження переможців, урочистого закриття конкурсу.

За підсумками змагань перше місце посіла команда Хмельницької області, друге місце – команда Миколаївської області, третє місце за командою з Житомирщини.

Високий рівень знань теоретичного та практичного етапів конкурсу показали учасники гуртка початкового технічного моделювання ЦДЮТ – Ілля Ткачук та Ілля Синишин (керівники Галина Майструк, Аліна Гуменюк). В особистому заліку вони отримали два І місця та ІІ місце, що сприяло перемозі Хмельницької області у командному заліку.

Діти, що приїхали до Кам’янця-Подільського з усієї України, не лише змагались, але й мали час для активного дозвілля. Для учасників була проведена пішохідна екскурсія по вечірньому Кам’янцю та розважальна програма «Кольоровий світ дитинства».

Керівники команд відвідали ботанічний сад та прийняли активну  участь у педагогічному мості «Шляхи формування науково-технічних здібностей школяра через якісну освіту». Вони мали змогу ознайомитись із презентаційними матеріалами про роботу Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, науково-технічного відділу ЦДЮТ та Нетішинського клубу «Юний технік».

Слова подяки організаторам конкурсу висловив завідувач відділу початкового технічного моделювання Українського державного центру позашкільної освіти Володимир Свінцицький,  керівники та учасники команд.

Завідувач відділу загальної і середньої та позашкільної освіти Валентина Потанська побажала усім учасникам змагань не зупинятись на досягнутому, всюди і завжди прагнути до перемоги.

Джерело: Кам’янецьПодільський центр дитячої та юнацької творчості

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
0

Поділитися з друзями:

реклама