2 Червня 2017 | 1016

У Кам’янці провели тестові буріння для видобутку біогазу

Було пробурено чотири свердловини глибиною 6-12 метрів. Про це повідомив представник Інституту газу НАН України, генеральний директор науково-виробничої фірми «ІНГАЗ» Станіслав Кубенко.

Під час робочої зустрічі з міським головою Михайлом Сімашкевичем та депутатами міської ради Станіслав Кубенко зазначив, що результати дослідження виявилися хорошими, а процес видобутку біогазу пройшов нормально. В результаті тестових розвідок, із чотирьох свердловин в середньому можна отримати від 8 до 25 метрів кубічних газу за годину.

Однак це лише попередні результати. Точні висновки Інститут газу зможе надати через два тижні, а також повідомити про обладнання, яке необхідно буде впроваджувати. Загалом, розробка всього проекту займе 2-3 місяці. За сприятливих умов з цієї осені можна вже буде розпочати на сміттєзвалищі будівництво.

Разом із тим міський голова наголосив, що всі етапи цього проекту будуть впроваджуватися крок за кроком. Головне – це екологічна безпека полігону і відповідність сміттєзвалища всім нормам.

Відмітимо, що фахівцями Інституту газу, які зацікавились кам’янецьким сміттєзвалищем, успішно реалізовано вже п’ять подібних проектів у Броварах, Борисполі, Житомирі, Миколаєві.

Джерело: сайт міської ради

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: