22 Вересня 2017 | 782

У Кам’янці проходить культурний форум «Кам’яний острів»: долучайтесь до заходів

21-23 вересня у Кам’янці-Подільському проходить ІІІ Всеукраїнський культурний форум «Кам’яний острів». А отже на молодь міста, для якої форум є презентаційною та мотиваційної платформою, розпочалась низка цікавих заходів.

Так, 21 вересня в Ратуші відбулось урочисте відкриття форуму. Його натхненники та організатори Тетяна Сметанюк та Ольга Зьомко познайомили учасників з основними заходами та провели їх коротку презентацію.

Одразу після відкриття Анна Сіра, яка представляє агенцію сталого розвитку «АСТАР», та Леся Стебло, директор Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, розповіли присутнім про туристичний потенціал Хмельниччини, сучасні тенденції розвитку туризму та необхідність об’єднуватись з метою досягнення високих результатів.

kamanyj ostriv

Так, Анна Сіра познайомила учасників форуму із поняттям «туристичний кластер» та продемонструвала конкретні приклади успішних заходів у селах Хмельниччини, зокрема новий фестиваль у селі Маків «Мак_їв», як спосіб приваблення інвесторів та розвитку місцевих громад.

Далі на учасників форуму чекав фотоквест «Зустріч епох». Молодь залюбки приміряли історичні костюми, занурюючись в атмосферу середньовічного Кам’янця.

kamianyj ostriv4

В центральній бібліотеці імені Костя Солухи цього дня пройшла презентація книги Едуарда Сікори «Під знаком тризубу». П’ята частина історичного нарису «Тріумф і крах Радянського союзу». Модератором зустрічі виступив Славко Полятинчук, голова Кам’янець-Подільського міського об’єднання Товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

kamanyj ostriv1

На жаль, поважний вік автора не дав йому змогу особисто завітати на презентацію, хоча за допомогою зв’язку він все ж таки привітав учасників форуму та дав кілька напутніх слів для молоді.

Також в рамках форуму відбулась презентація книги Володимира Ткача «Сонечко моє, сонечко», в якій зібрані короткі казки-оповідання для дітей і дорослих про звичайне життя, внутрішню силу та глибинні почуття.

kamianyi ostriv3

Вже сьогодні, 22 вересня організатори форуму запрошують кам’янчан та гостей міста на низку цікавих заходів. Варто відмітити яскраву виставу у стилі стімпанк «Тіно» від театру «Лінк», яка відбудеться о 14:00 в НІАЗ «Кам’янець». Далі на цій  локації проходитиме фестивальна майстерня та презентація молодіжного проекту «АКценТ».

О 18:00 в готелі «Reikartz» розпочнеться літературний брейн-ринг. А о 19:00 черговий форумний день завершить кінопоказ клубу кіно «Атмосфера» – романтична комедія Саймона Ебауда «Чарівні чудові». Місце перегляду – НІАЗ «Кам’янець».

Повна програма ІІІ Всеукраїнського культурного форуму «Кам’яний острів».

Фото: Ліза Бурденюк, Тетяна Сметанюк

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

13
0

Поділитися з друзями:

реклама