29 Вересня 2018 | 4631

У Кам’янці-Подільському жінка з дитиною опинились «під прицілом» серед білого дня

27 вересня у Кам’янці-Подільському на мікрорайоні «Жовтневий» поблизу ринку «Вікторія» затримали жінку з пістолетом в руках.

Серед тих, хто мимоволі опинився «під прицілом», кам’янчанка Юлія Мрачковська з донькою, яка і опублікувала інформацію про подію в мережі Facebook.

Журналістам Vdalo.info дівчина повідомила, що саме переходила дорогу з дитиною, коли перед собою помітила жінку з пістолетом в руках, яка стояла до неї спиною. Аж раптом жінка обернулась та націлилась на неї. Коли дівчина з дитиною почали тікати, жінка націлилась вдруге.

За словами нажаханої кам’янчанки, патруль поліції оперативно прибув на місце події та затримав жінку. Пістолет, який виявився травматичним, було вилучено та  складено протокол. А от саму порушницю громадського спокою поліція мала намір відпустити.

«Вона ж нікого не вбила, не погрожувала, нічого не вкрала», – так свій намір, за словами Юлії, пояснили працівники поліції.

Фото зі сторінки поліції у Facebook

У поліції, в свою чергу, повідомили, що поліцейські сектору реагування, знаходячись біля міського ринку звернули увагу на жінку, яка поводила себе підозріло. Нею виявилась місцева жителька 1968 року народження.

Наразі Юлія чекає від поліції результатів розслідування, а також хоче отримати фото жінки, адже від стресу не пам’ятає її обличчя.

Ми також слідкуватимемо за розвитком події, оскільки люди, які загрожують безпеці кам’янчан, не повинні залишатись безкарними.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
26

Поділитися з друзями:

реклама