31 Серпня 2018 | 536

У Кам’янці-Подільському збудують 2 сучасних гуртожитки для військових

В рамках спільної ініціативи президента України та Міністерства оборони України цьогоріч у Кам’янці-Подільському збудують два гуртожитки для військовослужбовців Збройних Сил України.

Всього по Україні розпочато будівництво 184 двоповерхових типових гуртожитків поліпшеного типу на 125 ліжкомісць кожен. 11 гуртожитків з’явиться у Хмельницькому.

У13 гуртожитка на Хмельниччині планується проживання 1 625 військовослужбовців-контрактників.

Замовником будівництва від Міністерства оборони України виступає Західне територіальне квартирно-експлуатаційне управління оборонного відомства, яке дислокується у Львові, – цитує ТВО начальника КЕВ міста Хмельницького підполковника Валерія Маланчука прес-офіцер ЗСУ Андрій Агєєв на своїй сторінці у Facebook.

Гуртожитки зводяться на територіях військових частин, будівельні роботи тривають на всіх без виключення об’єктах. Планується, що гуртожитки будуть здані в експлуатацію вже у грудні цього та у січні наступного року, – підкреслив Валерій Маланчук.

Раніше міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак заявляв, що в цьому році розпочато наймасштабніше будівництво 184 гуртожитків для військовослужбовців Збройних сил України. Масштаби робіт, які зараз проводяться у Збройних силах найбільші за всі роки незалежності України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: