12 Лютого 2018 | 1739

У Кам’янці-Подільському визначaли найкращих вокалістів серед дітей

8 лютого у НВК №9 відбувся традиційний міський конкурс солістів-вокалістів «Золота нотка – 2018». У конкурсі взяли участь 42 учасника у номінаціях: народний, академічний та естрадний спів.

Юні виконавці отримали ще одну чудову нагоду вийти на сцену в рамках міського конкурсу, отримати певний досвід та продемонструвати свою майстерність.

konkurs1

Заняття вокалом – це не тільки велике задоволення, а в першу чергу творча праця, яка потребує наполегливості та постійного самовдосконалення. Заняття з педагогом, бажання та любов до музики дають результати: конкурсанти продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, оригінальну подачу музичного твору та артистичність, чистоту інтонування та сценічну культуру.

«Відкриттям року» стала Даріна Пшенична, вихованка вокального гуртка «Веснянка» Центру дитячої та юнацької творчості.

Гран-прі здобув Вадим Березовський, НВК №9.

konkurs2

Перше місце отримали: Вікторія Співак, ЗЗСО №7; Софія Данчук, ЗЗСО №8; Олександра Мазур, НВК №14; Марія Хмелюк, ЗЗСО №5; Карина Гринчевська, ЗЗСО №17; Даріна Пшенична, ЦДЮТ; Анна Шимкова ЗЗСО №7; Маргарита Гільовська, Діана Шевчук, ліцей; Дана Гуменюк, ЗЗСО №8 (академічний спів); Дарія Сопільник, спеціальна школа-інтернат (народний спів).

konkurs3

Джерело: сайт міської ради

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

31
1

Поділитися з друзями:

реклама