11 Березня 2018 | 1659

У Кам’янці-Подільському учням вдалось знайти приміщення для хабу

Раніше ми повідомляли, що команда учнів ЗОШ №17 «Об’єктив» стала одним з переможців  конкурсу «Відкривай Україну».

Школярі планують створити у місті хаб, де учнівська молодь змогла б відпочивати, спілкуватись, навчатись нового та ділитись досвідом. Допомагає їм у цьому ментор – Владислав Грезєв – економіст, випускник Києво-Могилянської академії, ліцензіат TEDxKyiv, організатор численних міських подій.

Пошук місця для хабу був одним з важливих етапів реалізації проекту.  З цією метою проводились перемовини з владою, підприємцями та громадськими організаціями міста.

І ось нарешті питання з приміщенням вирішилось. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив ментор проекту Владислав Грезєв:

Отже, ми визначились із приміщенням. Це – історична будівля на вулиці ШЕВЧЕНКА, 17. Ці приміщення знаходяться на балансі Укртелеком і не використовуються. Ми одразу ж заручилися підтримкою місцевих керівників компанії і отримали згоду в партнерстві створювати хаб від центрального керівництва.

proekt

Наступний крок – дизайн-проект інтер’єру. З цього приводу учасники команди «Об’єктив» звертаються до дизайнерських студій та архітекторів з пропозицією співпраці, яка буде вигідною усім сторонам та подарує місту унікальний заклад, а учням – віру у власні сили та перспективи розвитку в рідному місті, рідній країні.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

99
1

Поділитися з друзями:

реклама