
У Кам’янці-Подільському суд виніс вирок продавцю, який оформив кредит на іншу особу
Кам’янець-Подільський міськрайонний суд виніс вирок чоловіку, який у березні 2017 року, працюючи продавцем-консультантом в магазині «Піксель» в Кам’янці-Подільському оформив кредит на мобільний телефон на іншу особу.
Чоловік підробив документи, зокрема, анкету клієнта, лист-гарантію, заяву про приєднання до договору банківського обслуговування та отримав кредит на телефон у розмірі 8 200 грн.
Спершу чоловік намагався сплачувати кошти по кредиту, але згодом у зв’язку з важким фінансовим становищем перестав погашати кредит. Таким чином інформація стала відома підприємцю, на якого був оформлений кредит, і той звернувся до поліції.
Кошти банку горе-продавець на даний час повністю повернув. Щиро розкаявся у вчиненому злочині та просив суд застосувати щодо нього амністію. Чоловік наразі ніде не працює, розлучений, на утриманні має малолітнього сина.
В результаті розгляду справи суд визначив покарання у виді штрафу в розмірі двісті неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3 400 грн, а також зобов’язав стягнути на користь держави 3 432 грн витрат на залучення експерта.