У Кам’янці-Подільському суд виніс вирок продавцю, який оформив кредит на іншу особу

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд виніс вирок чоловіку, який у березні 2017 року, працюючи продавцем-консультантом в магазині «Піксель» в Кам’янці-Подільському оформив кредит на мобільний телефон на іншу особу.

Чоловік підробив документи, зокрема, анкету клієнта, лист-гарантію, заяву про приєднання до договору банківського обслуговування та отримав кредит на телефон у розмірі 8 200 грн.

Спершу чоловік намагався сплачувати кошти по кредиту, але згодом у зв’язку з важким фінансовим становищем перестав погашати кредит.  Таким чином інформація стала відома підприємцю, на якого був оформлений кредит, і той звернувся до поліції.

Кошти банку горе-продавець  на даний час повністю повернув. Щиро розкаявся у вчиненому злочині та просив суд застосувати щодо нього амністію. Чоловік наразі ніде не працює, розлучений, на утриманні має малолітнього сина.

В результаті розгляду справи суд визначив покарання у виді штрафу в розмірі двісті неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3 400 грн, а також зобов’язав стягнути на користь держави 3 432 грн витрат на залучення експерта.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте вирок?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: