26 Червня 2018 | 267

У Кам’янці-Подільському роботу ЦНАПу покращить інформаційна система «ВУЛИК»

В рамках проекту ЄС «Підтримка електронного урядування для децентралізації в Україні (EGOV4UKRAINE)» у Центрі надання адміністративних послуг Кам’янця-Подільського запрацює  система «Вулик», яка дозволить пришвидшити роботу центру у 10 разів.

Наше місто та селище Гуменці на Хмельниччині стануть пілотним у запроваджені цієї системи разом ще з декількома ЦНАПАми по всій Україні. Запустити «Вулик» планують до жовтня 2018 року. А вже до кінця 2020 року систему запровадять у понад 400 ЦНАПах по всій Україні.

Розробка інформаційної системи «Вулик» розпочалася у березні 2018 року. Як повідомляє прес-служба Хмельницької облдержадміністрації, «Вулик» підвищить доступність та якість адміністративних послуг, що надаються ЦНАПами, та забезпечить надійне зберігання й захист інформації.

Вона прискорить роботу адміністраторів ЦНАПів завдяки переходу до електронного документообігу та спрощеному доступу до даних державних реєстрів у режимі реального часу.

«Вулик» базуватиметься на «хмарних» технологіях, тому дозволить надавати технічну підтримку дистанційно та швидко без потреби наймати місцевих ІТ-спеціалістів.

Довідково

Проект «Підтримка електронного урядування для децентралізації в Україні (EGOV4UKRAINE)» реалізується в рамках Програми підтримки процесу децентралізації в Україні – «U-LEAD з Європою» – яка триває з 2016 по 2020 роки. Програму фінансує Європейський Союз та його держави-члени: Данія, Естонія, Німеччина, Польща і Швеція. Сума допомоги складає 102 мільйони Євро.

Мета Проекту «EGOV4UKRAINE» – поліпшити надання адміністративних послуг місцевими органами влади України через розробку та впровадження електронної системи обміну даними «Трембіта» та інформаційної системи «Вулик» для ЦНАПів. Очкується, що до завершення Проекту ЦНАПи зможуть надавати сотні державних послуг, доступ до яких також можна буде отримати в режимі онлайн.

Центри надання адміністративних послуг – це державні установи з надання різноманітних адміністративних послуг за принципами «єдиного вікна» та «прозорого офісу».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: