30 Жовтня 2018 | 208

У Кам’янці-Подільському проходить обласний вишкіл «Школа юних миротворців – Школа джур»

З 27 по 31 жовтня  у Кам’янці – Подільському проходить обласний військово-історичний вишкіл «Школа юних миротворців – Школа джур». Захід проходить за підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації  спільно з Кам’янець – Подільською районною дитячою громадською організацією «Клуб юних миротворців» та Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді. Про це повідомляє прес-служба Хмельницької облдержадміністрації.

Учасниками вишколу стали команди з Хмельницької, Житомирської, Запоріжської, Тернопільської, Чернівецької областей та м. Києва.

Протягом п’яти днів  на учасників заходу чекають: ознайомлення з історичними пам’ятками  Кам’янця-Подільського; практичні заняття, зброя І та ІІ світових воїн; стрільби з АК та ПМ; міри безпеки при поводженні з вибухонебезпечними предметами; практичні заняття з міношукачем; екскурсія в кінологічний центр; домедична допомога, медицина катастроф, практичні заняття; крос-похід з подоланням перешкод «Scholamilitaria»; інтелектуально-екстримальний квест «Нічний Кам’янець» та ще багато цікавих лекцій на історичну тематику.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

10
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: