7 Лютого 2018 | 380

У Кам’янці-Подільському презентували книгу про водно-болотні угіддя Поділля

5 лютого 2018 року в Кам’янець-Подільській центральній районній бібліотеці з нагоди відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь відбулась презентація книги «Водно-болотні угіддя Поділля» за участю автора Людмили Григорівни Любінської, доктора біологічних наук, професора, завідуючої кафедри біології та методики її викладання Кам’янець-Подільського Національного університету імені Івана Огієнка.

Організатором заходу виступив Національний природний парк «Подільські Товтри». У презентації взяли участь Кучинська Олександра Петрівна, завідувач науково-дослідного відділу НПП «Подільські Товтри», яка ознайомила слухачів з роботою установи та з ВБУ, що розташовані на території Парку.

knyga1

Мета даного еколого просвітницького заходу – виховання молоді та збереження навколишнього середовища водно болотних угідь і водоплавних птахів, призупинення прогресуючого наступу людини на водно-болотні угіддя та їх втрату нині та в майбутньому. На презентацію завітали учні хіміко-біологічного профілю Кам’янець-Подільського ліцею разом з Галиною Богданівною Демчук, заступником директора, та Валентиною Миколаївною Довбуш, вчителем біології та основ здоров’я.

knyga3

Монографія стане корисною для науковців, викладачів, студентів, вчителів, представників виконавчої влади та місцевого самоврядування, природоохоронців.

Нагадаємо, що в серпні 2017 року Людмилу Любінську  було нагороджено відзнакою «Заслужений діяч науки і техніки України».

Джерело: НПП «Подільські Товтри»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: