13 Червня 2018 | 172

У Кам’янці-Подільському представили виставку «Українська революція 1917-1921: 100 років боротьби»

У конференц-залі НІАЗ «Кам’янець» відкрито стендову виставку «Українська революція 1917-1921: 100 років боротьби», яка подорожує Україною з листопада 2017 року.

Виставка підготовлена спільно з управлінням культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької державної адміністрації і Кам’янець-Подільським Державним історичним музеєм-заповідником на основі матеріалів інформаційно-просвітницької кампанії, яку Український інститут національної пам’яті проводить до 100-річчя Української революції 1917-1921 років.

Володимир В’ятрович, історик, голова Українського інституту національної пам’яті у передмові до однойменної брошури зазначив:

Україна поступово повертає собі державотворчу спадщину, якої так необачно зреклася чверть століття тому… Про цю спадкоємність нам надзвичайно важливо розповісти не лише українцям, але й світові. Аби заперечити одну з ключових тез російської пропаганди, що Україна – лише геополітичне непорозуміння, яке з’явилося на мапі світу через розвал СРСР.

Події того часу тісно пов’язані з нашим містом, адже з 14 червня до 16 листопада 1919 року Кам’янець-Подільський був столицею Української Народної Республіки та прихистив чимало відомих українських діячів, які активно працювали, обстоюючи свої моделі державного устрою країни. Збереглось багато унікальних фотоматеріалів, котрі зможуть побачити всі відвідувачі виставки, що триватиме до 20 червня 2018 року.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама