6 Грудня 2017 | 4420

У Кам’янці-Подільському Порохові склади перетворять на етно-парк для дітей та молоді

У Кам’янці-Подільському пам’ятку архітектури Порохові склади (1730 р.) взяла в оренду ГО історико-етнографічний комплекс «Подільський край».

Як повідомив голова громадської організації Твердислав Філатов, на базі Порохових складів планується створення туристично-молодіжного центру – етно-парк «Кам’янецька Січ».

Це соціально орієнтований бізнес-проект, який передбачає популяризацію козацьких традицій, національно-патріотичне виховання, всебічний розвиток молоді через спорт, культуру, здоровий спосіб життя.

Для туристів організатори пропонують великий перелік активностей, традиційних ремесел та атракціонів, квестів, шабельні бої, тир, коні.
Місцеві мешканці-школярі в будні дні зможуть відвідувати центр на пільгових умовах, крім того займатись в спортивних секціях та гуртках традиційних ремесел.

Фото: ukrainaincognita.com

Фото: ukrainaincognita.com

Для студентів та молоді пропонується на базі приміщень Центру реалізовувати свій потенціал на умовах взаємовигідної співпраці по реалізації соціальних проектів.

Наразі готовий пакет документів на заведення комунікацій, які знаходяться поруч з пам’яткою.

5 грудня проект «Кам’янецька Січ» став переможцем 99 Битви Стартапів, тож тепер візьме участь у фінальній битві в Києві. Також проект відмітила міська рада окремою нагородою в розмірі 2 тисяч гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: