12 Червня 2018 | 1520

У Кам’янці-Подільському «накрили» підпільний алкогольний цех

Четверо мешканців Хмельницької області відкрили підпільний цех з незаконного виготовлення та збуту фальсифікованих напоїв.

У Кам’янці-Подільському громадяни обладнали під цех приміщення, де, використовуючи спеціальне обладнання, протягом тривалого часу виготовляли фальсифіковану алкогольну продукцію під виглядом горілки та коньяку, яку розливали в так звані «beg-in-box» та ПЕТ пляшки різної ємності. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

У подальшому  зловмисники  з метою конспірації збували виготовлену продукцію лише «постійним» клієнтам, які надалі реалізовували її жителям області через заклади торгівлі та громадського харчування.

Відповідно до висновків експертиз вказані алкогольні напої можуть становити загрозу для життя та здоров’я людей.

11 червня завдяки вдало спланованій та проведеній спецоперації за участю  співробітників Державної фіскальної служби  та управління Служби безпеки України в області під час проведення 12 санкціонованих обшуків за місцем виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв виявлено та вилучено понад 2 тисячі літрів незаконно виготовленої алкогольної продукції та 4,7 тисячі літрів спирту, а також спеціальне обладнання, яке використовувалось для виробництва фальсифікату, тару та упаковки

Загальна вартість вилученої продукції та обладнання становить понад  1 млн. 890 тис. грн.

Двом із зловмисників уже повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.28, ч.1, ч.2, ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України.

На даний час вживаються заходи щодо встановлення обставин вчиненого кримінального правопорушення та вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

20
2

Поділитися з друзями:

реклама