8 Лютого 2019 | 1659

У Кам’янці-Подільському активісти вилучили тварин у фермера через неналежне утримання

У Кам’янці-Подільському активісти вилучили тварин у «горе-господаря», який утримував їх у неналежному стані.

Страшні світлини з ферми Миколи Рачковського на Кам’янеччині приголомшили всю Україну. Ось уже кілька років поспіль власника невеличної ферми в селі Кам’янка громадські активісти обвинувачували у неналежному ставленні до тварин.

На цю тему вийшло кілька журналістських сюжетів, були написані заяви у поліцію, звернення до сільського голови. Проте лише після того, як небайдужі кам’янчани вийшли на акцію протесту, тварин вдалось забрати.

Сам власник вважає такий стан тварин цілком природнім і не вбачає у цьому чогось незвичайного. Нормальним, на думку власника, є і той факт, що тіла загиблих тварин розкидані на подвір’ї і ними харчуються собаки.

Слід також зазначити, що Микола Рачковський регулярно організовував катання на конях для дорослих та дітей, займався з хворими дітками. Прикро, що вони також були свідками неналежного ставлення до тварин.

Ми таки вилучили сім коней та одну поні! Ще трьох коней він заховав, ще кілька загинули. Ми йшли пізно ввечері по полях,в руках тримали мотузочки, коні тихо клацали по дорозі, всі виснажені, лише одна кобила інколи подавала голос, бо лоша залишилось позаду, його взяв надійний господар. Коні на тимчасовій перетримці. Дякую тим людям, що дійшли до такої події, нас було 27 чоловік, не три. Щиро дякую НАСТІ БЕРЕЗЮК (ред. – волонтер Хмельницької Громадської організації «Врятуй життя»). Без неї ми б не справилися. А коні і собаки сьогодні отримали шанс на життя! Дякую, Богу!

Наразі відкрите кримінальне провадження.

Усі фото у матеріалі: Лариса Діновська

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

106
4

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: