10 Листопада 2017 | 614

У Кам’янці підтвердили: Туреччина – важливий стратегічний партнер Хмельниччини

В рамках проведення бізнес-форуму, Кам’янець-Подільський офіційно підписав меморандум про співпрацю з громадською організацією «Міжнародна спілка бізнесменів України та Туреччини».

Документ засвідчили підписом мер Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич і голова правління громадської організації Бурак Пехліван.

Ще один меморандум громадська організація «Міжнародна спілка бізнесменів України та Туреччини» підписала з Хмельницькою торгово-промисловою палатою.

forum

Під час виступу Бурак Пехліван зазначив, що Україна наразі тільки відкриває ринки Європейського союзу, для серйозного виходу на які знадобиться кілька років. Натомість співпраця з Російською Федерацією – в минулому одним з найбільших економічних партнерів – зведена фактично до мінімуму. В такій ситуації Україні варто залучати до співпраці треті сторони, зокрема Туреччину, яка вже зарекомендувала себе як надійного партнера.

Туреччина готова інвестувати в Україну, – зазначив Бурак Пехліван. – На сьогодні в Україні працює близько 600 турецьких підприємств і їх кількість може суттєво збільшитись.

Проте представник Туреччини зазначив, що для створення більш привабливого інвестиційного клімату Кам’янцю-Подільському зокрема слід подбати про логістику, адже до міста важко дістатись: літаком це неможливо, а дороги вкрай погані.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: