2 Червня 2017 | 1015

У Кам’янці особливі люди по-особливому відзначили 20-річчя спільноти «Квітка на камені»

Кам`янець-Подільський знову наповнився середньовічним духом. Старою бруківкою ступають відважні лицарі, прекрасні дами, пажі, Робін гуди, придворна челядь. Начебто нічого незвичного, холодні кам`яниці бачили багато пишних процесій. Але якщо придивитися, стає зрозуміло, ця колона особлива, адже формують її  особливі люди – члени християнського руху спільнот «Віра і Світло», який об`єднує осіб з розумовою неповносправністю, їхніх батьків та молодь-приятелів.

Світлі обличчя сяяли радістю, затримуючи на собі погляди перехожих. Всі раділи і веселилися, адже спільноті «Квітка на камені» виповнилося  цілих 20 років!

vira (4)

Розпочалося святкування літургією у Храмі священомученика Йосафата, де подякували Богу за пройдений шлях у любові та мирі, за дар цінності кожної людини,  прийняття себе та інших тими, ким ми є.

Гучні оплески та щирі сльози принесла постановка вистави «Синій птах», яка показує справжню цінність любові, та змушує задуматися, що ж таке правдиве щастя.

Поки актори та режисер Тетяна Бойчук приймали заслужену подяку та похвалу, почалася підготовка до наступної частини святкування, яку всі з нетерпінням чекали. Адже яке день народження може обійтися без святкового столу, подарунків, привітань, спогадів та веселих забав?

vira (3)

Привітати спільноту «Квітка на камені» приїхали гості зі Львова та Тернополя. Подарунки захоплювали своєю креативністю, добі і щирі слова закарбовувались у глибинах серця.

Слухаючи спогади батьків, які починали творити спільноту, стало зрозуміло який важкий і водночас радісний шлях подолано впродовж 20 років. Скільки труднощів та перепон зустрічалося, але з вірою вони долалися, приносячи нові перемоги та втіхи.

Задування свічок на святковому торті, перегляд старих і нових світлин побажання на наступні 20 років, запальні танці – це все творило незабутню атмосферу єдності і приносило розуміння приналежності до чогось великого, правдивого, непідробного.

vira (5)

Свято закінчилося, але надіємося, що запалена іскорка доброти, миру, віри і світла розгориться яскравою ватрою і буде запалювати ще більше сердець.

Дякуємо всім, хто долучився до організації святкування! Дякуємо за підтримку, розуміння і любов!

Приятель «Квітки на камені»

Тетяна Геник

Контактні номери для усіх охочих долучитись до спільноти:

Провідник спільноти «Квітка на камені» 0676032354 -Людмила

Провідник спільноти «Діти сонця» 0978580664 – Христина

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

15
0

Поділитися з друзями:

реклама