26 Січня 2018 | 746

У Кам’янці для школярів-випускників ID-картки робитимуть позачергово

Згідно з новими умовами прийому, на «молодшого спеціаліста» на базі 9-ти класів під час подачі заяви на вступ у 2018 році  необхідно пред’явити паспорт у вигляді ID-карти, який видається громадянам України з 14-річного віку.

Враховуючи всі складнощі, які існують в Кам’янці-Подільському з отримання паспортів, 26 січня відбулася зустріч керуючої справами міської ради Яни Мельничук та начальника Кам’янець-Подільської міграційної служби Марії Гаврилишиної.

реклама

Про це повідомляє сайт міської ради.

Було вирішено, що з 30 січня щовівторка та щоп’ятниці міграційна служба за адресою Князів Коріатовичів, 68 прийматиме документи лише у цієї категорії кам’янчан з 9 до 16 години.

Батькам  і майбутнім абітурієнтам потрібно пам’ятати: прийом заяв на навчання на молодшого спеціаліста для тих, хто вступатиме на базі 9-ти класів наступного року розпочнеться з 2 липня і триватиме тільки до 14.

Нагадаємо, що паспортний стіл в Кам’янці-Подільському змінив місце  розташування.

Нагадаємо, що з 1 січня 2016 року в Україні замість нинішніх паспортів громадянина України, почали видавати нові пластикові ID-картки, що замінюватимуть внутрішній паспорт.

На них записуватимуть біометричні дані власника такого паспорта. Запровадження ID-карток як внутрішніх паспортів є однією з умов візової лібералізації з ЄС.

Передбачається, що система нових паспортів з електронними чіпами дасть можливість створити Єдиний державний демографічний реєстр для швидкої ідентифікації особи, що підвищить рівень безпеки в країні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: