7 Квітня 2017 | 378

У Кам’янці депутати приєднались до загальної вимоги скасувати абонплату за газ

Кам’янець-Подільська міська рада під час 31 позачергової сесії прийняла звернення до керівництва країни про скасування рішення НКРЕКП зі встановлення розміру абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

У зверненні народні обранці зазначили, що вони обурені рішенням, яким 28 березня 2017 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

«Ми переконані, що в умовах економічної кризи, надзвичайних інфляційних процесів у державі, постійного зубожіння населення такі рішення НКРЕКП – це фактично розгортання справжньої економічної війни проти українців», – йдеться у тексті.

Скасувати абонплату за підключення до газопостачання вимагають депутати Хмельницької обласної та міської рад. Вони прийняли відповідні звернення до керівників держави. Одна із вимог – відставка голови НКРЕКП  Дмитра Вовка та членів комісії, які причетні до прийняття рішення.

Крім Хмельниччини, відповідні звернення до керівництва держави направили місцеві ради з різних куточків  Україні.

Нагадаємо, що національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, планувала з 1 квітня ввести в дію абонентську плату за розподіл газу.

Раніше ми повідомляли, що міністр соціальної політики України Андрій Рева запевняв, що введення абонентської плати за газ не збільшить комунальні платежі населення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: