21 Травня 2019 | 2352

У Кам’янці-Подільському вперше за півстоліття відкрили шлюзи Замкового мосту

Після сильної зливи 17-18 травня кількість води у Смотрицькому каньйоні збільшилася у 20 разів.

Найбільш вразливою територією виявилася акваторія водного басейну №3 – від готелю «Біля річки» до Зіньківців, де вода піднялася майже на метр. Але станом на ранок 21 травня її рівень вдалось знизити на 15 см.

На сьогодні ми управляємо водою, а не вода нами, – запевнив журналістів Vdalo.info заступник міського голови Сергій Бабій. – Вперше була задіяна система вирівнювання рівня води через гідроспоруди. Щоб штучно зменшити кількість води ми використали дві гідросистеми: шлюзи в самому Замковому мосту, які не відкривались мінімум 50 років, та Цибулівську ГЕС. До речі там задіяний великий шлюз, який ми останній раз відкривали ще 2006 року.

Завдяки цим діям рівень води в каньйоні річки Смотрич поступово зменшується.

Наразі ситуація на особистому контролі у міського голови Михайла Сімашкевича. Було створено штаб, який  об’єднав усі необхідні служби. Кожних дві години вони звітують про стан справ. Загалом у міській раді повідомляють, що жодного будинку в каньйоні не затопило. Підтоплені лише городи місцевих мешканців. Заяви чи скарги від людей до міської ради не надходило.

Читайте також: В каньйоні річки Смотрич ледь не затонув екскурсійний БРДМ (фото)

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

28
1

Поділитися з друзями:

реклама