19 Жовтня 2017 | 1538

У Хмельницькому відмінили виставу, заплановану у Кам’янці. Причина – секс і російська мова?

У Хмельницькому виставу київського театру «Чорний квадрат» відмовились показувати у театрі імені Старицького. Про це повідомляє видання Vsim.ua.

Нагадаємо, що комедію для дорослих цього театру «6 соток пристрасті або до і після sexsa: дачні історії» планують показати у Кам’янці-Подільському 22 листопада в РЦКМ «Розмай».

teatr

Крім вищезгаданої вистави у Хмельницькому відмовились надати зал для вистави «Анна Каренина» з Ольгою Сумською і «Homo Soveticus» Віктора Шендеровича.

Як зазначила представник театру «Чорний квадрат», виступати в Хмельницькому їм відмовили не тільки через російську мову, а й через назву їхніх вистав.

Кажуть, що через слова «секс» і «ліфчик» вони раніше навіть змінювали назви вистав для афіш в Хмельницькому. В інших містах проблем з цими словами не було.

Ми не один раз гастролювали до вас. Цей рік маємо проблеми. Отримали відмову. Просила офіційного листа з поясненнями. Його ніхто мені не надав.

Були в нас версії про те, що назви вистав не відповідають якимось моральним принципам. Тепер чую відгомін про те, що це все російська мова. Хоч вистави взагалі-то не російською, а мовою оригіналу: і російська, і українська і суржик. Кажуть просто, що немає дати для проведення.

Будемо надіятися, що місцеві організатори в Хмельницькому зможуть домовитися. Сам театр не займається організацією гастролей. Ми приїдемо в Хмельницький залюбки. Скучили за глядачем. Але просто неба виступати ж не будемо, – цитує видання акторку «Чорного квадрату» Анну Яновіцьку.

Нагадаємо, що у вересні громадськість Кам’янця-Подільського була обурена виставою «Мужики не танцюють стриптиз» у виконанні російського театру . Тоді виставу в РЦКМ «Розмай» скасували.

Цікаво, що більше недовподоби нашому глядачу: секс чи російська?

А ви вважаєте вдалими гастролі театру «Чорний квадрат» в Кам’янці-Подільському?

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

17
5

Поділитися з друзями:

реклама