29 Листопада 2020 | 3148

У фіналі «Ліги сміху» кам’янецькій команді не вистачило одного голосу

Команда «Наш формат» з Кам’янця-Подільського вдруге спробувала підкорити найвищу сходинку проекту «Ліга сміху».

В ефірі каналу «1+1» кам’янчани змагались у фіналі шостого сезону з командами «СМТ» з Полтави і «WOW – місто гріхів» з Києва.

Два обов’язкових конкурси та два батли мали визначити переможця сезону.

У першому конкурсі, темою якого став олімпійський девіз «Швидкість, висота, сила», «Наш формат» виступав з тренером Наталією Могилевською.

Жарти про карантин та Конституційний Суд, а також побриті заради тренера голови всіх учасників команди  судді оцінили у 6 з 7 балів.

У батлі в похилій кімнаті коміки імпровізували на тему стендап-вечірки. Тут перемогу здобув гравець з команди «СМТ».

Театральний конкурс кам’янчани відіграли просто блискуче. На сцені разом з коміками  виступав відомий боксер, чемпіон світу Денис Берінчик. До номеру долучився й Олександр Усик. За цей виступ коміки отримали 7 з 7 можливих балів.

В музичному номері, де запрошеною зіркою була Ірина Білик, Володимир Черняк жартував навіть про ніч у трьох з Могилевською, але «СМТ», на думку суддів, була смішнішою.

Боротьба виявилась настільки запеклою, що визначити переможця було вкрай складно. Команди «Наш формат» та «СМТ» йшли на рівних за кількістю балів. Тому судді влаштовали додатковий батл – зворотню розминку. Та навіть після неї думки суддів розділились майже порівну.

Один голос вирішив долю сезону – перемогу здобула команда «СМТ», а «Наш формат» посів друге місце.Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

27
5

Поділитися з друзями:

реклама