22 Серпня 2022 | 2338

Триколору під час хресної ходи в Кам’янці-Подільському не було: голова ОДА Сергій Гамалій

19 серпня, у свято Преображення Господнього, за традицією, яка нараховує 180 років, з Кам’янця-Подільського до Почаєва вирушив хресний хід вірян УПЦ.

Кам’янець-Подільська єпархія заявила, що у зв’язку з воєнним станом у нашій країні вона не бере на себе відповідальність за проведення традиційного хресного ходу.

Прийняття рішення про участь у Хресному ході або відмова від нього є справою совісті християн та їхньої особистої відповідальності,- зазначили у єпархії.

Попри таку заяву, охочих пройти пішки майже 200 км до Почаєва в цьому році було досить багато.

В соціальних мережах хода викликала неабияке обурення. З’явились фото, на яких віряни УПЦ несуть хрест зі стрічками білого, синього та червоного кольору, що нагадало коментаторам прапор країни-агресора.

Ситуацію прокоментував голова Хмельницької обласної держадміністрації Сергій Гамалій:

Будь-який натяк на триколор під час війни в Україні вважаю державною зрадою, незалежно від того, хто його використовує. Наші правоохоронці правильно реагують на будь-які прояви колабораціонізму. І цей випадок не був би виключенням. Але триколору під час ходи не було, це стрічки – в тому числі з надрукованими на них молитвами.

Нагадаємо, пост про триколор, який ніби-то несли учасники ходи, розмістив  депутат Верховної Ради від «Європейської солідарності» Володимир Ар’єв. Пізніше політик видалив публікацію.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: