2 Січня 2019 | 307

Троє кам’янчан стали співавторами святочної збірки «Різдво через Збруч»

Усім любителям святочних книжок видавнича група «КМ-БУКС» подарувала напередодні Різдва ще одну – збірку оповідань «Різдво через Збруч», що побачила світ у серії «КМ The BEST».

До авторського складу книги увійшло 7 українських письменників, серед яких троє кам’янчан: Андрій Павловський, Лора Підгірна, Віоліна Ситнік. Про це повідомляє видання informweek.com.

До збірки «Різдво через Збруч» увійшли особливі та трепетні історії письменників (як уже відомих українським читачам, так і дебютантів), що, власне, мешкають по обидва боки Збруча, – зазначила в своєму повідомленні у «Facebook» упорядник збірки Лора Підгірна – журналістка, письменниця, авторка проекту «Літературний туризм».

Поділля презентують автори із Кам’янця-Подільського, а Галичину – автори із Тернополя (Олег Вітвіцький, Софія Пасічник), Івано-Франківська (Ольга Деркачова), Теребовлі (Наталка Михно).

«Різдвяна пора – завжди особлива. Це час, коли кожен по-своєму шукає, подібно до біблійних мудреців, особливу яскраву зорю, що здатна зігріти душу і вказати шлях до затишку, злагоди і вмиротворення. Часи змінюються, а от прагнення вільно жити у мирі, любові і з чистою совістю – незмінне…

Як, попри тривалі образи, подарувати хворій близькій людині зимове свято у липні? Чи можливо за короткий час на самоті переосмислити минуле і зустріти свято з оновленим світобаченням? Чи правда, що дітям дано бачити більше і що уявні друзі іноді не такі вже й уявні? Якими стравами здавна зустрічають свято на заході нашої держави? Все це і навіть більше ви знайдете на сторінках збірки «Різдво через Збруч», – йдеться у анотації до збірки.

Збірка «Різдво через Збруч» буде презентована в Кам’янці-Подільському 5 січня в готелі Reikarz о 18:00. Наразі ж книгу можна замовити на сайті видавничої групи «КМ-БУКС» або придбати у мережі книгарень «Буква».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: