26 Січня 2017 | 301

Топонімічна комісія не підтримала ідею перейменувати вул. Суворова на Петлюри або Чорновола

Сьогодні члени топонімічної комісії не підтримали пропозицію перейменувати вулицю Суворова на Героя України В’ячеслава Чорновола. Саме з таким листом до комісії звернулась Кам’янець-Подільська міська парторганізація Народного Руху України.

Лише 2 із 6 членів комісії підтримали цю ідею.

Після відповідного голосування, кандидат історичних наук, доцент КПНУ імені Івана Огієнка Володимир Газін запропонував перейменувати вул. Суворова на честь головного отамана військ УНР Симона Петлюри.

«Ми досі чомусь боїмося постаті Симона Петлюри, хоча Кам’янець-Подільський і отаман тісно пов’язані між собою. Вважаю, що одна з великих вулиць міста має бути названа на честь Петлюри», – сказав Володимир Газін.

Однак цю пропозицію теж  підтримало лише 2 члени комісії.

Нагадаємо, що Володимир Володимирович вже не вперше пропонує назвати вулицю на честь Голови Директорії УНР:

«Ми проводимо фестиваль «Остання столиця», піднімаємо ці питання, проводимо конференції і тут же боїмося, не дай Боже, Петлюрою вулицю назвати. Тому що Петлюра, Бандера та Мазепа входять в трійцю тих, на кого комуністична влада наклала анафему. Давайте відходити від старих кліше, боятися назвати так вулиці. Чомусь в Хмельницькому вже нормально перейшли цей рубіж», – обурювався минулого року історик.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: