17 Квітня 2018 | 2534

ТОП-5 найбідніших депутатів Кам’янець-Подільської міської ради

Vdalo.info продовжує аналіз електронних декларацій депутатів Кам’янець-Подільської міської ради за 2017 рік.

Цього разу ми розберемось зі «статками» найбідніших народних обранці.

5 місце

Олександр Ткачук (ВО «Батьківщина»)

tkachuk

З 2011 року і по теперішній час Ткачук є головою правління ОСББ «Будівельник 2006». Минулого року його зарплата становила 9 тисяч гривень, а пенсія – 35,5 тис. грн. Загальний дохід – 44,5 тис. гривень.

Дружина депутата натомість отримала 117,6 тис. зарплати.

У сімейства Ткачуків жодних заощаджень, проте 31 грудня 2017 року Людмила Такуч оформила на себе житловий будинок у Чемеровецькому районі. Також вона добудовує дачу у передмісті Кам’янця-Подільського.

реклама

4 місце

Михайло Посітко (ВО «Свобода»)

positko

Голова фракції ВО «Свобода» минулого року отримав 13 тисяч гривень зарплати у Довжоцькій сільській раді, 207 грн процентів від банку, 547 грн виплат від страхової компанії та 17,3 тис. грн. допомоги по безробіттю.

«У 2017 році я працював юристом у Довжоцькій сільській раді за сумісництвом, згодом перейшов як на основну роботу, проте за кілька місяців звільнився», – пояснив в коментарі Vdalo.info Михайло Посітко.

Загальний дохід – 31 тисяча гривень.

Дружина «свободівця» у 2017 році заробила 145,4 тис. грн.

реклама

3 місце

Степан Гурома («Радикальна партія Олега Ляшка»)

guroma

Наймолодший депутат Кам’янець-Подільської міської ради традиційно жив на одну стипендію – 20 тисяч гривень.

Vdalo.info також повідомляло, що минулого року Степан Гурома отримав від батька у подарунок 260 тис. грн, які витратив на купівлю власної квартири.

Готівкою він також зберігає 70 тис. грн. Варто зазначити, що у 2016 році Степан Гурома теж увійшов в ТОП-5 найбідніших депутатів Кам’янець-Подільської міської ради.

2 місце

Андрій Дюднєв («Укроп»)

dydnev

Андрій Дюднєв на 13 днів прострочив подання електронної декларації. Минулого року дохід депутата складався із допомоги по догляду за пристарілими (302 гривні) та зарплати (4068 грн). Таким чином Дюднєв заробив загалом 4 тисячі 370 гривень.

Дружина депутата традиційно не надала інформацію про свою заробітну плату.

Готівкою, як і у 2016 році, Дюднєв зберігає 5 тис. доларів,  5 тис. євро та 100 тис. гривень.

1 місце

Артем Дюднєв (Блок Петра Порошенка «Солідарність»)

Dydnev

Депутат від БПП та помічник нардепа Володимира Мельниченка у 2017 році заробив усього 4069 грн від фізичної особи-підприємця Олега Гільовського. Дружина депутата натомість отримала від виконкому 90 тис. заробітної плати.

Готівкою родина зберігає 35 тис. доларів, 420 тис. гривень та 7 тисяч євро.

За інформацією аналітичної системи YouControl, Дюднєв є керівником ТОВ «Біоенерго -2015». Засновницею та бенефіціаром підприємства є Іоланта Остапишина, дружина народного депутата Володимира Мельниченка.

Також варто зазначити, що 7 лютого 2017 року у Артема Дюднєв згорів автомобіль Audi A4. Колеги народного обранця направили звернення до голови Служби безпеки України, Генерального прокурора України та міністра внутрішніх справ України вважаючи загорання автівки Дюднєва «замахом на життя депутата».

Проте, у декларації Дюднєва така автівка відсутня.

Нагадаємо, минулого року найбіднішим депутатом із доходом у 255 гривень був Андрій Дюднєв з «Укропу».

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
30

Поділитися з друзями:

реклама