14 Жовтня 2020 | 86

Територіальний виборчий округ №5: кандидати в районну раду

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ» – у списку №1.

  1. БОГАЧИК СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ – перший кандидат
  2. ПАЛИЛЮЛЬКО ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  3. ФЕДИК ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
  4. КОСТИНСЬКА ІРИНА СТЕПАНІВНА
  5. МАЗУР АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
  6. ГАВ’ЮК ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНА
  7. САМСОНЮК СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ
  8. МОСЕНДЗ ПЕТРО ПЕТРОВИЧ
  9. ПАЗЮК ЛІНА ОЛЕКСІЇВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВО «СВОБОДА» – у списку № 4.

  1. ПОСТОВИЙ ВОЛОДИМИР ІЛЛІЧ – перший кандидат
  2. КОЦЮБАНСЬКИЙ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
  3. ІЛЬНИЦЬКИЙ ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ
  4. КЕРНИЧНИЙ СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ
  5. САБАТ ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА
  6. ГАНЮК ЗОЯ ВАСИЛІВНА
  7. КЛІВІЦЬКИЙ МИХАЙЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  8. БІЛА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
  9. ПАВЛЮК ДЕНИС ВАСИЛЬОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» – у списку №6.

  1. ТАНАСКОВ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – перший кандидат
  2. ПІДЛІСНИЙ ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ
  3. ШЕВЧУК СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА
  4. КОРИТКІН ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ
  5. ПАУР МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ
  6. ПОПРОЦЬКА ЕМІЛІЯ ФРАНЦІЇВНА
  7. КОВАЛЮК ЕДУАРД АНАТОЛІЙОВИЧ
  8. САБАДАШ ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА
  9. ТКАЧУК МАКСИМ ІГОРОВИЧ
  10. БРУНЬКО ІГОР ГЕОРГІЙОВИЧ
  11. ПОДШИВАЛОВА ТЕТЯНА ОЛЕКСІЇВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» – у списку №7.

  1. КОВАЛЬ ВІРА ВЯЧЕСЛАВІВНА – перший кандидат
  2. ФЕДОРИШИН ВІКТОР ДОМІНІКОВИЧ
  3. СТАВІРСЬКА АНАСТАСІЯ ВАЛЕРІВНА
  4. СЕМЕНОВА ВІКТОРІЯ АНДРІЇВНА
  5. КОВАЛЬЧУК ІВАН ОЛЕКСІЙОВИЧ
  6. ЯРЕМЧУК АНТОН ГЕОРГІЙОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВО «БАТЬКІВЩИНА» у списку №8

  1. ФУРМАН ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ – перший кандидат
  2. ЖОГАН МИКОЛА ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
  3. СЕНДЗЮК РУСЛАН ІГОРОВИЧ
  4. ГОВОРОВСЬКИЙ ВАЛЕНТИН ВІКЕНТІЙОВИЧ
  5. СОТНІЦЬКА ІРИНА МИКОЛАЇВНА
  6. ТКАЧ ОЛЕНА ПЕТРІВНА
  7. СТОРОЖКО СВІТЛАНА ВЛАДИСЛАВІВНА
  8. ПЕТРЕНКО ТЕТЯНА ДОРОФІЇВНА
  9. ШТОГРІН ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
  10. БЕЦ БОРИС БОРИСОВИЧ
  11. МЕЛЬНИК ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
  12. АНТИМЕНЮК ВАЛЕНТИН ІВАНОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СИЛА І ЧЕСТЬ» – у списку №10

  1. СУПРУН ОЛЕКСАНДР ФЕДОРОВИЧ – перший кандидат
  2. КАДИШ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  3. НОВАК ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ
  4. ОСТАПОВ ІГОР ІВАНОВИЧ
  5. ЯБЛОНСЬКА ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА
  6. ДВОРАК АЛЬОНА ВАСИЛІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА МАЙБУТНЄ» – у списку №13

  1. СІМАШКЕВИЧ МИХАЙЛО ЄВСТАФІЙОВИЧ – перший кандидат
  2. КРИВАК ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ
  3. ГУРСКІС ЛАЙМОНАС ЛАЙМОНСОВИЧ
  4. ХМЕЛЮК ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ
  5. ПРОНОЗЮК ОЛЕНА ВІКТОРІВНА
  6. ГАЙСЕНЮК ІННА ПЕТРІВНА
  7. КОПИЧИНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
  8. ГИЩУК НАСТАСІЯ АНТОНІВНА
  9. ПУСТИЛЬНИЙ ВАЛЕРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
  10. МОРОЗОВА МАРИНА ОЛЕГІВНА
  11. ШПАК АРТЕМ ПАВЛОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» – у списку №14

  1. ЧУМАК МИКОЛА ПЕТРОВИЧ – перший кандидат
  2. ЯКОВЕНКО ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ
  3. РИБАК СЕРГІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ
  4. БАЙДЕЦЬКИЙ БОГДАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
  5. БАТРИНЮК ІРИНА ІВАНІВНА
  6. РОМАНЮК ГАЛИНА ЛЕОНІДІВНА
  7. ПАСІЧНИК ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
  8. ЗДАНОВСЬКА АЛЛА ВАЛЕНТИНІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» – у списку №15

  1. ТКАЧЕНКО УЛЯНА ЮРІЇВНА – перший кандидат
  2. СТРОЯНОВСЬКИЙ ВАСИЛЬ СТАНІСЛАВОВИЧ
  3. БЕЦ АЛЛА ВІКТОРІВНА
  4. БАЗЮК НАТАЛІЯ ЛЕОНІДІВНА
  5. ШУЛЕПКО ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ
  6. ЧАПАЙ ВАЛЕРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  7. МЕЛЬНИК МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ
  8. МАРТИНЮК ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА

Межі округу ТВО №5: с.Маків, с.Шатава, с.Слобідка-Залісецька, с.Слобідка-Рахнівська, с.Блищанівка, с.Михайлівка, с.Чечельник, с.Слобідка-Балинська, с.Абрикосівка, с.Корчівка, с.Великозалісся, с.Киселівка, с.Малозалісся, с.Голосків – вул.Визволителів, вул.Вчительська, вул.Гагаріна, вул.Годованця, вул.Голосківська, вул.Жовтнева, вул.І.Сірка, вул.Капустянська, вул.Кармалюка, вул.Коржа, вул.Коцюбинського, вул.Кривоноса, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Островського, вул.Підгірна, вул.Поштова, вул.Римський Корсаков, вул.Сагайдачного, вул.Степана Руданського, вул.Фадєєва, вул.Франка, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Щорса, пров.Млинський, пров.Павлова, с.Голосків – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гоголя, вул.Жукова, вул.Загородня, вул.Котляревського, вул.Микити Годованця, вул.Миротворців, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Садова, с.Пудлівці, с.Гуменці, с.Вербка, с.Колубаївці, с.Слобідка-Гуменецька, с.Лисогірка, с.Привороття Друге, с.Думанів, с.Залісся Друге, с.Дубинка, с.Нігин, с-ще Сахкамінь, с.Супрунківці, с.Тернавка, с.Цикова, с.Карачківці, с.Улянівка, с.Врублівці, с.Яруга, с.Станіславівка, с.Кам’янка, с.Княжпіль, с.Кульчіївці, с.Калиня, с.Суржинці, с.Фурманівка, с.Панівці, с.Зубрівка, с.Цибулівка, с.Слобідка-Кульчієвецька, с.Боришківці, с.Мукша Китайгородська, с.Оленівка, с.Устя, с.Цвіклівці Другі, с.Баговиця, с.Велика Слобідка, с.Мала Слобідка, с.Тарасівка, с.Шутнівці, с.Дерев’яне, с.Гелетина, с.Броварі, с.Привітне, с.Калачківці, с.Демшин, с.Патринці, с.Рогізна, с.Субіч, с.Китайгород, с.Вихватнівці, с.Ленівка, с.Колодіївка, смт Стара Ушиця, с.Гораївка, с.Грушка, с.Каштанівка, с.Рункошів, с.Крушанівка, с.Нефедівці, с.Лучки, с.Подільське, с.Чабанівка, с.Гута-Чугорська, с.Липи, с.Лисківці.

Орієнтовна кількість виборців: 36 758

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: