14 Жовтня 2020 | 236

Територіальний виборчий округ №4: кандидати в районну раду

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ» 

БОГАЧИК СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ – перший кандидат

  1. КУРМАНСЬКИЙ ВІКТОР ІВАНОВИЧ
  2. ГРИНЧУК ГЕННАДІЙ ПИЛИПОВИЧ
  3. ВРУБЛІВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР АДАМОВИЧ
  4. ЛУК’ЯНОВА НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА
  5. ГУРАЄВСЬКА ТЕТЯНА СТАНІСЛАВІВНА
  6. ЮР’ЄВ МИКОЛА АНТОНОВИЧ
  7. ТИРАН ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
  8. ШЕВЧУК ТЕТЯНА ВІТАЛІЇВНА
  9. ЗАКРЕВСЬКИЙ АНАТОЛІЙ СИГИЗМУНДОВИЧ
  10. МАРОХА ІВАН ІВАНОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВО «СВОБОДА» 

ПОСТОВИЙ ВОЛОДИМИР ІЛЛІЧ – перший кандидат

  1. БАБІЙ ЯКІВ ПЕТРОВИЧ
  2. БРАЖНЯК ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ
  3. БАСАК ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
  4. СТАРУК ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА
  5. СИВУН ПЕЛАГІЯ МИКОЛАЇВНА
  6. ДАРМОГРАЙ ЛЕОНІД ЛЕОНІДОВИЧ
  7. МІНАКОВА ФАЇНА ВОЛОДИМИРІВНА
  8. ЯГОЛЬНИК ВОЛОДИМИР АНДРІЙОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»

ТАНАСКОВ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – перший кандидат

  1. ВОЙТКОВ РУСЛАН ВАСИЛЬОВИЧ.
  2. ТИМЧИШИН МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  3. ПОЛІЩУК ІВАННА ВОЛОДИМИРІВНА.
  4. СУХОРУК АЛЬОНА МИХАЙЛІВНА.
  5. МОКРИЙ ВАДИМ ЛЕОНІДОВИЧ.
  6. САВЧУК ІРИНА МИКОЛАЇВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» 

КОВАЛЬ ВІРА ВЯЧЕСЛАВІВНА – перший кандидат

  1. ШВЕЦЬ АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ.
  2. ЯРОШИНСЬКИЙ РОМАН ВІКТОРОВИЧ.
  3. СКОРОБОГАЧ ПЕТРО ВАСИЛЬОВИЧ.
  4. РИНЖУК ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА.
  5. ЛИСА ОЛЕНА ГЕННАДІЇВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВО «БАТЬКІВЩИНА» 

ФУРМАН ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ – перший кандидат

  1. ЗВАРИЧУК ВАЛЕРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  2. СЛИВКО ГЕННАДІЙ МИКОЛАЙОВИЧ.
  3. ТАНАСІЙЧУК ЮРІЙ СЕРГІЙОВИЧ.
  4. СІКОРА ВАЛЕНТИНА ТАДЕУШІВНА.
  5. ОСАДЧУК ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА.
  6. БАРАБАШ ТЕТЯНА ІВАНІВНА.
  7. БОГУШ ВІКТОР СТЕПАНОВИЧ.
  8. ФУРМАН СВІТЛАНА ПЕТРІВНА.
  9. СЕМЕНЮК ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ.
  10. КОЗЛОВСЬКА ЛІЛІЯ МИКОЛАЇВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СИЛА І ЧЕСТЬ» 

СУПРУН ОЛЕКСАНДР ФЕДОРОВИЧ – перший кандидат

  1. ОЛЯНОВСЬКА ЗІНА АНДРІЇВНА.
  2. КОБ’ЯЛКО ОЛЬГА БОРИСІВНА.
  3. КРАВЧУК ЛЕСЯ ОЛЕКСАНДРІВНА.
  4. КОХАН АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ.
  5. КОНДРАЧУК ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА МАЙБУТНЄ»

СІМАШКЕВИЧ МИХАЙЛО ЄВСТАФІЙОВИЧ – перший кандидат

  1. ПРИХОДЬКО МАР’ЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
  2. МАЗУР ПЕТРО АНДРІЙОВИЧ.
  3. СІДЛЕЦЬКИЙ ВАДИМ АНАТОЛІЙОВИЧ.
  4. ВЕНГРОВА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА.
  5. ХНИКІН ВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ.
  6. ДОРОТЮК ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА.
  7. ЛУКОМСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» 

ЧУМАК МИКОЛА ПЕТРОВИЧ – перший кандидат

  1. КОСТЮЧЕНКО ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ.
  2. ПРОЦИШ ОЛЕКСАНДР ДМИТРОВИЧ.
  3. БУРЛИК ЛАРИСА БОРИСІВНА.
  4. ЦИМБАЛЮК ОКСАНА ФЕДОРІВНА.
  5. КОВАЛЬСЬКА ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА.
  6. МИКИТЮК ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» 

ТКАЧЕНКО УЛЯНА ЮРІЇВНА – перший кандидат

  1. ЗАЯЦЬ ВЕЛІНА ВЛАДИСЛАВІВНА.
  2. КОБІТА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ.
  3. ЯЦЕНКО СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ.
  4. БЕРНАШЕВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВЯЧЕСЛАВОВИЧ.
  5. МУЗИКА ЛАРИСА МИХАЙЛІВНА.
  6. ШИНКАРЕНО ВАЛЕНТИНА ВІТАЛІЇВНА.
  7. ДАНІЛОВ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ.
  8. БУГЕРКО ОЛЕКСІЙ АНТОНОВИЧ.
  9. ПАНТІЛІМОНОВА ТЕТЯНА МАТВІЇВНА.
  10. КАМІНСЬКИЙ АНТОН ПЕТРОВИЧ.
  11. ТАРЧИНСЬКА ОЛЬГА ПЕТРІВНА.
  12. БАБІЙЧУК ДМИТРО ІВАНОВИЧ.

Межі округу ТВО №4: смт Дунаївці, с.Лошківці, с.Маліївці, с.Слобідка-Малієвецька, с.Сприсівка, с.Малий Карабчіїв, с.Міцівці, с.Морозів, с.Гута-Морозівська, с.Підлісний Мукарів, с.Варварівка, с.Ставище, с.Тернова, с.Харитонівка, с.Тинна, с.Томашівка, с.Удріївці, м.Дунаївці – вул.Базарна, вул.Бокова, вул.Болеслава Войтовича, вул.Бузкова, вул.Дачна, вул.Заводська, вул.Красінських, вул.Марко Вовчок, вул.Матросова, вул.Мелетія Смотрицького, вул.Миру, вул.Михайла Чекмана, вул.Набережна, вул.Нижня, вул.Паркова, вул.Реміснича, вул.Спортивна, вул.Ст. Разіна, вул.Тітова, вул.Толстого, вул.Ціолковського, вул.Чкалова, вул.1 Травня, пров.Базарний, пров.Боковий, пров.Болеслава Войтовича, пров.Верхній, пров.Дачний, пров.Заводський, пров.Кільцевий, пров.Ремісничий, пров.Ст. Разіна, пров.Ціолковського, пров.Чкалова, пров.1 Травня м.Дунаївці – вул.Конституції, вул.Садова, вул.Хлібопекарська, вул.Шевченка: 1–110, 112, 114–114А, 130–154А; вул.Шкільна м.Дунаївці – вул.Волошкова, вул.Гагаріна, вул.Героїв АТО, вул.Дунайгородська, вул.Мічуріна, вул.Партизанська, вул.Робоча, вул.Рогульського, вул.Сонячна, вул.Фокіна, вул.Широка, пров.Банківський, пров.Декоративний, пров.Зарічний, пров.Партизанський, пров.Робочий, пров.Сонячний, пров.Широкий м.Дунаївці – вул.Б.Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Володимирська, вул.Господарська, вул.Кутузова, вул.Лютеранська, вул.Миколи Магери, вул.Михайла Стельмаха, вул.Могилівська, вул.МТС, вул.Пилипа Орлика, вул.Польова, вул.Суворова, вул.Цегельна, вул.Чайковського, вул.Шовковична, вул.Ярова, пров.Ватутіна, пров.Громадський, пров.Миколи Магери, пров.Михайла Стельмаха, пров.Могилівський, пров.Польовий, пров.Суворова м.Дунаївці – вул.Відродження, вул.Волонтерська, вул.Грушевського, вул.Джерельна, вул.Дорошенка, вул.Зелена, вул.Кармелюка, вул.Квітнева, вул.Київська: 2А, 3/1–79; вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Лісова, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Озерна, вул.Подільська, вул.Покровська, вул.Райдужна, вул.Сахарова, вул.Січова, вул.Східна, вул.Тімірязєва, вул.Тургенєва, вул.Червона, вул.Червоносільська, пров.Відродження, пров.Кармелюка, пров.Каштановий, пров.Квітневий, пров.Козацький, пров.Молодіжний, пров.Незалежності, пров.Озерний, пров.Подільський, пров.Різдвяний, пров.Червоний м.Дунаївці – вул.Вербна, вул.Загородня, вул.Заремби, вул.Кам’янецька, вул.Київська: 1А, 2Б–2В; вул.Кленова, вул.Курчатова, вул.Лесі Українки, вул.Максима Залізняка, вул.Миколи Іщенка, вул.Музична, вул.Нова, вул.Павла Тичини, вул.Просвіти, вул.Франца Лендера, вул.Шевченка: 111, 113, 115–127, 156–162; пров.Вербний, пров.Загородній, пров.Франца Лендера м.Дунаївці – вул.Богуна, вул.Гайдамацька, вул.Гонти, вул.Горького, вул.Громадська, вул.Ів. Франка, вул.Прорізна, вул.Пушкіна, вул.Сагайдачного, вул.Яблунева, вул.Я.Мудрого, пров.МТС, пров.Пушкіна, с.Мушкутинці, с.Великий Жванчик, с.Ліпини, с.Трибухівка, с.Малий Жванчик, с.Чимбарівка, с.Велика Кужелева, с.Велика Побійна, с.Вихрівка, с.Пільний Мукарів, с.Воробіївка, с.Ганнівка с.Гірчична с.Голозубинці с.Гута-Яцьковецька, с.Яцьківці, с.Гута-Блищанівська, с.Ксаверівка, с.Млаки, с.Дем’янківці, с.Держанівка, с.Антонівка, с.Залісці, с.Зеленче, с.Іванківці, с.Слобідка-Гірчичнянська, с.Лисець, с.Мала Кужелівка, с.Руда-Гірчичнянська, с.Синяківці, с.Ярова Слобідка, с.Мала Побіянка, с.Заголосна, с.Притулівка, с.Миньківці, с.Катеринівка, с.Городиська, с.Нестерівці, с.Рахнівка, с.Дубинка, с.Кривчик, с.Рачинці, с.Сивороги, с.Соснівка, с.Січинці, с.Панасівка, с.Сокілець, с.Чаньків, с.Степок, с.Заставля, смт Нова Ушиця – вул.Будівельників, вул.Визволителів, вул.Виноградна, вул.Вільна, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гагаріна: 36–36А, 38, 41–109; вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Івана Богуна, вул.Калинова, вул.Карпатська, вул.Квітнева, вул.Кленова, вул.Малинова, вул.Небесної сотні, вул.Південна, вул.Подільська: 7–11, 19, 29, 31–35, 37–45; вул.Православна, вул.Пушкіна, вул.Свободи: 2, 4–10; вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Стара Поштова, вул.Українська: 1–30, 32–36; вул.Українських Козаків, вул.Юності: 1–27; вул.Яблунева, пров.Зелений, пров.Калиновий, пров.Карпатський, пров.Малиновий, пров.Південний, пров.Податковий, пров.Пушкіна, пров.Український, пров.1-го Травня, с.Каскада – вул.Визволителів, вул.Гагаріна, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Пушкіна, вул.Шевченка смт Нова Ушиця – вул.Ветеринарна, вул.Вишнева, вул.Воїнів-інтернаціоналістів, вул.Гагаріна: 1–35, 37, 39; вул.Грушевського, вул.Енергетиків, вул.Заводська, вул.Івана Франка, вул.Миру, вул.Ольги Кобилянської, вул.Патона, вул.Подільська: 6, 14–16, 20–28, 30, 36; вул.Ринкова, вул.Садова, вул.Свободи: 3, 12; вул.Східна, вул.Філатова, вул.Шевченка, вул.40-річчя Перемоги, пров.Ветеринарний, пров.Грушевського, пров.Заводський, пров.Івана Франка, пров.Миру, пров.Ольги Кобилянської, пров.Патона, пров.Садовий, пров.Східний, с.Каскада – вул.Зарічна, вул.Кармелюка, вул.Козацька, вул.Літнівецька, вул.Ломоносова, вул.Народна, вул.Східна, пров.Глибокий, пров.Кармелюка, пров.Крутий, пров.Народний, пров.Ніколаєва смт Нова Ушиця – вул.ім. Панаса Мирного, вул.Кольчака, вул.Мічуріна, вул.Незалежності, вул.Північна, вул.Подільська: 51–55; вул.Січових Стрільців, вул.Трудова, вул.Ювілейна, пров.Цегельний, пров.Чернишевського, с.Філянівка смт Нова Ушиця – вул.Українська: 31; вул.Юності: 28–46; с.Каскада – вул.Дорошенка, вул.Медова, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Олександра Дзюбелюка, вул.Сагайдачного, вул.Тітова, вул.Українська, вул.8-го Березня, пров.Визволителів, пров.Дорошенка, пров.Лісний, пров.Молодіжний, пров.Набережний, пров.Нагірний, пров.Некрасова, пров.Сагайдачного, пров.Старопоштовий, пров.Юності, пров.8-го Березня, с.Березівка, с.Шебутинці, с.Борсуки, с.Садове, с.Браїлівка, с.Іванівка, с.Цівківці, с.Бучая, с.Загоряни, с.Вахнівці, с.Губарів, с.Вільховець, с.Маціорськ, с.Нова Гута, с.Рудківці, с.Глібів, с.Слобода с.Гута-Глібівська, с.Миржіївка, с.Джуржівка, с.Новий Глібів, с.Заміхів, с.Виселок, с.Жабинці, с.Зелені Курилівці, с.Пижівка, с.Івашківці, с-ще Загродське, с.Капустяни, с.Глибочок, с.Косиківці, с.Шелестяни, с.Куражин, с.Глибівка, с.Мала Щурка, с.Куча, с.Мала Стружка, с.Балабанівка, с.Щербівці, с.Отроків, с.Антонівка, с.Хворосна, с.Кружківці, с.Тимків, с.Песець, с.Пилипківці, с.Заборознівці, с.Пилипи-Хребтіївські, с.Соколівка, с.Іванківці, с.Хребтіїв, с.Ставчани, с.Любомирівка, с.Слобідка, с.Стара Гута, с.Струта.

Орієнтовна кількість виборців: 58 675

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: