22 Жовтня 2020 | 1078

Територіальний виборчий округ №4 з виборів депутатів Кам’янець-Подільської міської ради

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ» – у списку №1.

ВЕДЕРНІКОВ СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ- перший кандидат

  1. СИДОРЕНКО ОКСАНА ВЛАДИСЛАВІВНА
  2. АВІНОВ ВІТАЛІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
  3. МЄЛЄКЄСЦЕВ ОЛЕГ ІГОРОВИЧ
  4. ТЕРЕХІВСЬКА ВЕРОНІКА РУСЛАНІВНА
  5. МЕЖЛУМ’ЯН АРАКЕЛ РУБІКОВИЧ
  6. МРАЧКОВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  7. БОЙКО ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
  8. ПЕТЛЬОВАНА ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА
  9. СЕРЕДЮК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
  10. МІКШАНСЬКА НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОПОЗИЦІЯ» – у списку № 2.

МЕЛЬНИЧЕНКО ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА – перший кандидат

  1. ЧЕРНЯВСЬКИЙ КОСТЯНТИН СЕРГІЙОВИЧ
  2. БАСАРАБ ДМИТРО ІВАНОВИЧ
  3. КАПІЦА СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
  4. ГУЛЬКО ІРИНА ПЕТРІВНА
  5. ФЕДОРОВ ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ
  6. ОБАЧУК ОЛЕГ ГРИГОРОВИЧ
  7. ІЛЬНІЦЬКА ЛАРИСА ВАСИЛІВНА
  8. ШАБАНОВ АНДРІЙ ОЛЕГОВИЧ
  9. БЕРБЕРАНО ОЛЕКСАНДЕР ВОЛОДИМИРОВИЧ
  10. СОПІЛЬНИК БРОНІСЛАВА ВОЛОДИМИРІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА» – у списку № 3.

БОЯРСЬКА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА – перший кандидат

  1. МАКСИМЮК РОМАН БОГДАНОВИЧ
  2. ВІЛЬЧИНСЬКА КРИСТИНА АНАТОЛІЇВНА
  3. СОШКА МАКСИМ ЮРІЙОВИЧ
  4. ВИШНЕВСЬКА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
  5. ЮР’ЄВ ОЛЕКСАНДР ВАДИМОВИЧ
  6. ЛИХОЙДА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВО «СВОБОДА» – у списку № 4.

ПОСІТКО МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ – перший кандидат

  1. БАРАНОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ЄВГЕНОВИЧ
  2. ДРОЗД ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ
  3. БЛОНСЬКА ЛЮДМИЛА ЛЮДВИГІВНА
  4. ПОНЯТОВСЬКА ОЛЕСЯ В’ЯЧЕСЛАВІВНА
  5. ГОРДІЙЧУК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
  6. БУРКОВСЬКА ВАЛЕНТИНА ТАДЕУШІВНА
  7. ВЕРЕТЮК ОЛЕКСАНДР АДОЛЬФОВИЧ
  8. КРОЧА ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
  9. ІЛЬЧИШЕНА ВІКТОРІЯ ІГОРІВНА
  10. БОЙКО ВАДИМ АНАТОЛІЙОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «НАШ КРАЙ» – у списку №5

БЕВЗ АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – перший кандидат

  1. ЧОРНОБИЛЬ ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА
  2. МАЗУР ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
  3. ЗІНЗЮК ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ
  4. ЦУГЛЕВИЧ ДЗВЕНИСЛАВА ЛЮБОМИРІВНА
  5. ЧАПЛІНСЬКИЙ ВАДИМ РОСТИСЛАВОВИЧ
  6. МАРКОВСЬКИЙ ПАВЛО ПАВЛОВИЧ
  7. ЗБОРОВЕЦЬ НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
  8. ГРИЦАНЧУК ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» – у списку №6.

СЛАВІНА НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА – перший кандидат

  1. ПРАВНИК МИРОСЛАВА СТЕПАНІВНА
  2. ЯМКОВИЙ МАКСИМ АНАТОЛІЙОВИЧ
  3. ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
  4. МАКОДЗЬОБ ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ
  5. ЯВОРСЬКА СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА
  6. БЕРКУТА ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  7. АНТОНЕЦЬКА ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
  8. ПОПОВ МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» – у списку №7.

ДОВГОПОЛ ПАВЛО ГРИГОРОВИЧ – перший кандидат

  1. КОВАЛЬ ВІРА ВЯЧЕСЛАВІВНА
  2. ПРИСТУПА ПЕТРО АДОЛЬФОВИЧ
  3. ВАКУЛЯК НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА
  4. ГУЦОЛ ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ
  5. ЗЕЛІНСЬКИЙ АНАТОЛІЙ СЕМЕНОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВО «БАТЬКІВЩИНА» у списку №8

ЖОГАН МИКОЛА ВЯЧЕСЛАВОВИЧ – перший кандидат

  1. ГАДЖУК ВАЛЕРІЙ ІВАНОВИЧ
  2. ЖИЛЬЧУК ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ
  3. БРОДОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР СТАНІСЛАВОВИЧ
  4. КОНВІСАРЕВА ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА
  5. БАЖЕНОВА ВАЛЕНТИНА МАКСИМІВНА
  6. КШЕМІНСЬКИЙ СТАНІСЛАВ СІГІЗМУНДОВИЧ
  7. ДИКИЙ РУСЛАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
  8. БАРАНОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ
  9. КУЗЬМІНСЬКА ІННА МИКОЛАЇВНА
  10. ТКАЧ НЕОНІЛА ДМИТРІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РІДНЕ МІСТО» – у списку №9

ГОРДІЙЧУК ВАЛЕРІЙ ГРИГОРОВИЧ – перший кандидат

  1. ЛЕНЬ СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
  2. ШЕВЧУК ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРІВНА
  3. СІКОРА ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  4. ГУРОМА СТЕПАН АНАТОЛІЙОВИЧ
  5. КОСТИНЮК ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ
  6. СМОЛЬЧУК РУСЛАНА ВІКТОРІВНА
  7. МЕЛЬНИЧУК ОКСАНА ВАСИЛІВНА
  8. ПРОЦЮК ВЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧ
  9. МИКУЛІН СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ
  10. ШИМАНСЬКИЙ КОСТЯНТИН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СИЛА І ЧЕСТЬ» – у списку №10

ГАВРИЛЮК ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ – перший кандидат

  1. ГРИГОРЕНКО ІГОР ГРИГОРІЙОВИЧ
  2. ШЕВАГА ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ
  3. КОВАЛЬЧУК РУСЛАН ВАСИЛЬОВИЧ
  4. МАЗУРИК НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
  5. МАЛАНЧУК АЛІНА ВОЛОДИМИРІВНА
  6. ПЕТРУНЬКОВ МИКОЛА ІВАНОВИЧ
  7. СПІВАК ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ
  8. ДІДИК НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА
  9. НАДТОЧІЙ НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА
  10. ХАМЕЛЮК ТЕТЯНА ОЛЕГІВНА
  11. ЛЕВЧЕВ ЮРІЙ СЕРГІЙОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ГРОМАДА І ЗАКОН» – у списоку №11

СЛОБОДЯН ВАЛЕРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ – перший кандидат

  1. ШУХАНОВ МИКОЛА МАКАРОВИЧ
  2. ПОДОЛЯН АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ
  3. ВЕРШИГОРА ОЛЕКСАНДР КАЛИНОВИЧ
  4. МАЗУР ЕМІЛІЯ СТАНСЛАВІВНА
  5. СТУКАН НАДІЯ МИКОЛАЇВНА
  6. МАМЧУР ГАЛИНА ВАСИЛІВНА
  7. СТУКАН ІГОР ВАЛЕРІЙОВИЧ
  8. СИДОРЧУК ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УДАР (УКРАЇНСЬКИЙ ДЕМОКРАТИЧНИЙ АЛЬЯНС ЗА РЕФОРМИ) ВІТАЛІЯ КЛИЧКА» – у списку №12

КОСТИНЮК ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ – перший кандидат

  1. ЗЕЛІНСЬКИЙ ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ
  2. ТРАВІНСЬКИЙ ВІКТОР СТЕПАНОВИЧ
  3. ШИРОКОВ ДЕНИС ВІТАЛІЙОВИЧ
  4. КОСТИНЮК ГАЛИНА СТЕПАНІВНА
  5. САВІНА ОЛЕНА АНДРІЇВНА
  6. ЗАКОРДОНЕЦЬ ВАЛЕНТИН ІВАНОВИЧ
  7. ВАЛЕРСЬКА АННА АНАТОЛІЇВНА
  8. ЛИТВАК СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
  9. ГНАТЮК АНАСТАСІЯ ДМИТРІВНА
  10. ПРАВНИК ІВАН ГРИГОРОВИЧ
  11. ЗАБОЛОТНА МАША ОЛЕКСАНДРІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА МАЙБУТНЄ» – у списку №13

ГУРСЬКА МАЙЯ ДМИТРІВНА – перший кандидат

  1. АРСЕНЮК ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ
  2. СТАСЮК ІВАН ІВАНОВИЧ
  3. ЗВАРИЧУК ЕДУАРД ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  4. СТАСЮК ОКСАНА СТАНІСЛАВІВНА
  5. БЕСПАЛА ЛЕСЯ ВАЛЕРІЇВНА
  6. ОНУФРАН СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
  7. БОЙЧУК ПЕТРО ПЕТРОВИЧ
  8. БУЗИНСЬКИЙ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
  9. ГАЙЧЕНЯ СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА
  10. ТОКАР ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» – у списку №14

КОБИЛЬНИК ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИий кандидат

  1. МАСТИКАШ АНДРІЙ ІГОРОВИЧ
  2. ЮРКОВ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ
  3. КИРИК ІРИНА ЄВГЕНІВНА
  4. РУДНІЦЬКА НАТАЛІЯ ПАВЛІВНА
  5. БАЙРАК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
  6. ЄПАНІШНІКОВА АНЖЕЛА ГЕННАДІЇВНА
  7. ДУЖЕВ ЮРІЙ СЕРГІЙОВИЧ
  8. ПОЧАПСЬКА ОКСАНА ІВАНІВНА
  9. САВІНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» – у списку №15

КОНЮШЕНКО АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ – перший кандидат

  1. БАБЧИНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
  2. ДЮДНЄВ АРТЕМ МИХАЙЛОВИЧ
  3. ЛІПКОВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ВІКТОРОВИЧ
  4. НОВІКОВА-КОНЮШЕНКО ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА
  5. СЛОБОДЯН МАРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
  6. ГОНЧАР НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
  7. СОБЧУК МАКСИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ
  8. ЧОРНИЙ БОРИС ВОЛОДИМИРОВИЧ
  9. НАТАЛЬСЬКА ЛЮДМИЛА СЕРГІЇВНА
  10. ЯВЕЛЯК ТАРАС МИХАЙЛОВИЧ

Межі округу:

м.Кам’янець-Подільський – вул.Андрея Шептицького, вул.Біланівська набережна, вул.Івана Сірка, вул.Патріарха Мстислава, вул.Північна: 1–56, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–79А; вул.Тімірязєва: 1–83, 85, 87–88; пров.Біланівський, пров.Віталія Васільцова, пров.Каньйонний, пров.Козачий, пров.Північний: 2, 4–8, 10–14, 16, 18, 20–20А, 22, 24, 26, 28–30, 32–79; пров.Сергія Бондарчука м.Кам’янець-Подільський – вул.Дружби народів: 2; вул.Космонавтів: 1–5; вул.Миколи Гордійчука: 13–33; пров.Північний: 1–1А, 3–3А, 9–9Д, 15–15В, 17–17Б, 19, 21, 23, 25, 27, 31–31А; м.Кам’янець-Подільський – вул.Космонавтів: 6–21; вул.30 років Перемоги: 9, 14–14Б; м.Кам’янець-Подільський – вул.Короленка: 32, 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48, 51–53; вул.Коцюбинського, вул.Нігинське шосе: 28, 33, 35–39, 41–43А, 45–63; вул.Руданського, вул.Саксаганського, вул.Чехова: 3–41; вул.30 років Перемоги: 7, 11; м.Кам’янець-Подільський – вул.Нігинське шосе: 26–26А, 30–30И, 32–32А, 34, 40, 44; вул.30 років Перемоги: 1–6, 8, 10, 12; м.Кам’янець-Подільський – вул.Добролюбова, вул.Дружби народів: 4–18; вул.Леонтовича, вул.Нігинське шосе: 24; вул.Павлова: 34–45; вул.Чернишевського м.Кам’янець-Подільський – вул.Васильєва: 13–15; вул.Голосківська, вул.Нігинське шосе: 14, 18, 20, 22; вул.Розвадовського: 1, 3, 5, 7–17; м.Кам’янець-Подільський – вул.Васильєва: 1–7; вул.Гумениська, вул.Миколи Гордійчука: 1–11; вул.Проектна-1, вул.Проектна-2, вул.Проектна-3, вул.Проектна-4, вул.Розвадовського: 2, 4, 6; пров.Проектний м.Кам’янець-Подільський – вул.Богуна, вул.Героїв Крут, вул.Голосківське шосе, вул.Короленка: 1, 3, 5, 7, 10, 12; вул.Нігинське шосе: 2–13, 17, 19, 21–21А, 23, 25, 27–27А, 29, 31; вул.Руслана Коношенка, вул.Хмельницька, пров.Заводський, пров.Урожайний, пров.Хмельницький м.Кам’янець-Подільський – вул.Молодіжна: 1–17; вул.Нігинське шосе: 1А; вул.Олекси Довбуша, вул.Проектна, вул.Центральна м.Кам’янець-Подільський – вул.Беляєва, вул.Глібова, вул.Дмитра Дорошенка, вул.Лелюшенка, вул.Миру, вул.Молодіжна: 19–31; вул.Тонкочеєва м.Кам’янець-Подільський – вул.Василя Сліпака, вул.Короленка: 2, 4, 6, 8, 11, 13–31А, 33–37, 39, 41–41А, 43–43А, 45, 47, 49; вул.Лисенка, вул.Мала, вул.Мічуріна, вул.Павлова: 1–33; вул.Панфілова, вул.Хмельницьке шосе: 1–13; вул.Черняхівського: 1–44А; пров.Бастіонний, пров.Гуменецький, пров.Короленка, пров.Котляревського, пров.Лисенка, пров.Олександра Олеся, пров.Павлова, пров.Солов’їний, пров.Черняхівського, пров.Яблуневий м.Кам’янець-Подільський – вул.Смірнова, вул.Хмельницьке шосе: 14–39; вул.Черняхівського: 46–58; вул.Чехова: 43–47;

Орієнтовна кількість виборців: 24 010

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

5
2

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: