22 Жовтня 2020 | 1409

Територіальний виборчий округ №3 з виборів депутатів Кам’янець-Подільської міської ради

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ» – у списку №1.

ВЕДЕРНІКОВ СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ- перший кандидат

  1. ШЕВЧУК ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ
  2. ВЛАСЮК ДМИТРО ІВАНОВИЧ
  3. ПОЛЮЛЯК МИКОЛА ВІТАЛІЙОВИЧ
  4. КОМАР ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА
  5. ПОДОЛЯН ІННА МИКОЛАЇВНА
  6. КОСТИНСЬКА ІРИНА СТЕПАНІВНА
  7. КОСТИК ІГОР ІВАНОВИЧ
  8. ВЛАСЮК ІВАН ІВАНОВИЧ
  9. ШЕРШАЛ ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ
  10. ЧАЙКОВСЬКА ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОПОЗИЦІЯ» – у списку № 2.

МЕЛЬНИЧЕНКО ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА – перший кандидат

  1. ШЕВЧЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  2. ТАРАСЮК ВАСИЛЬ КУЗЬМИЧ
  3. БОГУЦЬКИЙ ВАЛЕРІЙ ІВАНОВИЧ
  4. ПОЛІТОВА ЛЮБОВ СТЕПАНІВНА
  5. РОГОЖИНСЬКА ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
  6. МАХНІЦЬКИЙ МИКОЛА ВАЛЕНТИНОВИЧ
  7. ШЕВРІН СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
  8. ШЕВЕЛЕНКО ТАЇСІЯ АНТОНІВНА
  9. ЧАЙКА СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ
  10. МЕЛЬНИК ТЕТЯНА ІВАНІВНА
  11. ІЛЬЧИШИН СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА» – у списку № 3.

БОЯРСЬКА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА – перший кандидат

  1. БАЛЛА ТИМОФІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
  2. КУЧЕР ЛЮДМИЛА МИХАЙЛІВНА
  3. ІВАНОВ АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ
  4. ФЕДІРКОВА ІВАННА АНДРІЇВНА
  5. БОДНАР АНДРІЙ В’ЯЧЕСЛАВОВИЧ
  6. ПОВОРОЗНЮК ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА
  7. ГУМЕНЮК ІЛЛЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВО «СВОБОДА» – у списку № 4.

ПОСІТКО МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ – перший кандидат

  1. ШЕЛЕПНИЦЬКА ІРИНА ПЕТРІВНА
  2. СМОТРОВ МИРОСЛАВ ІГОРОВИЧ
  3. САБАТ ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА
  4. СОЛОДКОВСЬКА ОЛЕНА ВАЛЕРІЇВНА
  5. ЯРЕМОВ КОСТЯНТИН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  6. ЄГОРОВА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА
  7. ШАБАНОВ ОЛЕГ ОЛЕГОВИЧ
  8. ГНАТЮК ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
  9. БАРЕВИЧ ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
  10. БАНАС ТАРАС ВАСИЛЬОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «НАШ КРАЙ» – у списку №5

БЕВЗ АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – перший кандидат

  1. ПЛИВАНЮК ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
  2. БОКУЛІЧ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
  3. СТЕЛЬМАХ ВАЛЕНТИНА ВІКТОРІВНА
  4. ГУМЕНЮК МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ
  5. ХЕПІНА ОЛЕНА ІВАНІВНА
  6. МАРКОВСЬКИЙ ПАВЛО ПАВЛОВИЧ
  7. ДАНИЛЬЧУК ІЛОНА ВАСИЛІВНА
  8. КАСАП ЄВГЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» – у списку №6.

СЛАВІНА НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА – перший кандидат

  1. БЕРНАЦЬКА ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА
  2. АБРОСІМОВ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
  3. КАПУРА ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА
  4. ЖИЛІНСЬКИЙ ДЕНИС ВОЛОДИМИРОВИЧ
  5. ІВАНОВ СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
  6. САВЧУК ІРИНА МИКОЛАЇВНА
  7. ДЕРМЕЛЬОВ ІВАН СЕРГІЙОВИЧ
  8. ОРИЩИШЕН ОЛЕКСІЙ ПАВЛОВИЧ
  9. ШУЛЯР ВАЛЕРІЯ ЮРІЇВНА
  10. ТАНАСКОВ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» – у списку №7.

ДОВГОПОЛ ПАВЛО ГРИГОРОВИЧ – перший кандидат

  1. ПРИСТАЧ РУСЛАН ГРИГОРОВИЧ
  2. ЗАХАРОВ ЮРІЙ РОМАНОВИЧ
  3. ФРАНКО ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
  4. ТУЛУПОВА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА
  5. ТКАЧУК ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВО «БАТЬКІВЩИНА» у списку №8

ЖОГАН МИКОЛА ВЯЧЕСЛАВОВИЧ – перший кандидат

  1. ЧИСТЯКОВ АНАТОЛІЙ ЄВГЕНІЙОВИЧ
  2. КОВАЛЬЧУК ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ
  3. ДРУЖБИЦЬКА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
  4. ФУРМАН ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА
  5. ЦИБАК ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ
  6. ТКАЧУК ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ
  7. КАЦАН МИХАЙЛО БОГДАНОВИЧ
  8. РОЗБАМ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
  9. ТКАЧУК НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
  10. ЖЕГАЛЬСЬКА ВАЛЕНТИНА МИХАЙЛІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РІДНЕ МІСТО» – у списку №9

ГОРДІЙЧУК ВАЛЕРІЙ ГРИГОРОВИЧ – перший кандидат

  1. БОДНАР СЕРГІЙ ЛЕОНТІЙОВИЧ
  2. ПОСІТКО МИХАЙЛО ГРИГОРОВИЧ
  3. ГУЛЬ ПАВЛО АНАТОЛІЙОВИЧ
  4. ЗЕМЛЯНА ОКСАНА ОЛЕКСІЇВНА
  5. ДОРОЖ НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
  6. СТАСЮК ВІТАЛІЙ ОЛЕГОВИЧ
  7. ІЛАШ ВАДИМ МИКОЛАЙОВИЧ
  8. ЄЛЕНЧАК ДЕНИС ВАЛЕРІЙОВИЧ
  9. ВАСИЛЬЧУК ЛІДІЯ СТЕПАНІВНА
  10. БЕЗПАЛЬКО НАТАЛІЯ ВІТАЛІЇВНА
  11. КОНОНЕНКО ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  12. ДЕНЬГУБ ЯНА ВІКТОРІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СИЛА І ЧЕСТЬ» – у списку №10

ГАВРИЛЮК ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ – перший кандидат

  1. АНОСОВ ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ
  2. БУРДИГА ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
  3. ДІДИЧ ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
  4. ГРІХ ЛЕСЯ ВАСИЛІВНА
  5. СМОЛІН СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
  6. ГАНЗЮК ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ
  7. МУСІЙ НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
  8. ДУДКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
  9. ШЕВЧУК ОКСАНА ВАСИЛІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ГРОМАДА І ЗАКОН» – у списоку №11

СЛОБОДЯН ВАЛЕРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ – перший кандидат

  1. ШМАЄР ПАВЛО СЕРГІЙОВИЧ
  2. НІКОЛАЙЧУК В’ЯЧЕСЛАВ ДМИТРОВИЧ
  3. ПАНЧУК ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ
  4. СЛОБОДЯН АННА ЄВГЕНІВНА
  5. ОСАДЧУК ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА
  6. СЛОБОДЯН АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
  7. МАСАНОВА ОЛЕНА СТАНІСЛАВІВНА
  8. СЛОНЕЦЬКИЙ ДМИТРО ЛЕОНІДОВИЧ
  9. МАЛЕНЬКА НАТАЛЯ ІВАНІВНА
  10. СВИРИДА СНІЖАНА ПЕТРІВНА
  11. МАСАНОВ РОМАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УДАР (УКРАЇНСЬКИЙ ДЕМОКРАТИЧНИЙ АЛЬЯНС ЗА РЕФОРМИ) ВІТАЛІЯ КЛИЧКА» – у списку №12

КОСТИНЮК ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ – перший кандидат

  1. КУБЯК СЕРГІЙ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
  2. СЛЄСАР АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
  3. ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ ЕДУАРД СТАНІСЛАВОВИЧ
  4. КУЧЕРУК ДІАНА АНАТОЛІЇВНА
  5. ДРОЗД ІЛОНА МИКОЛАЇВНА
  6. ПАЛАМАР АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ
  7. КОВАЛЬЧУК ІРИНА ВІТАЛІЇВНА
  8. ТОМІН ІЛЛЯ ВІКТОРОВИЧ
  9. ІЛЬНИЦЬКА ІРИНА ІГОРІВНА
  10. РОГОВСКИЙ ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
  11. ЯНЧИШИНА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА МАЙБУТНЄ» – у списку №13

ГУРСЬКА МАЙЯ ДМИТРІВНА – перший кандидат

  1. ЦВІГУН БОРИС ЯРОСЛАВОВИЧ
  2. ЛАЙТЕР СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА
  3. МЕЛЬНИК СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
  4. МАЛЬЧЕНКО ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА
  5. ОСАДЧУК НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА
  6. ПАСТУХОВ СЕРГІЙ ІГОРОВИЧ
  7. БІЛЮК ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА
  8. КОЛЬЦОВА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
  9. КУЗНЯК ТЕТЯНА ІВАНІВНА
  10. САВИЦЬКИЙ АРТУР МИКОЛАЙОВИЧ
  11. СОВЄЦЬКА НАТАЛІЯ ВАЛЕНТИНІВНА
  12. СОБКО ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» – у списку №14

КОБИЛЬНИК ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ – перший кандидат

  1. ЧЕРНЕЦЬ ОЛЕНА ВІКТОРІВНА
  2. СЛОБОДЯН ТЕТЯНА ВАЛЕРІЇВНА
  3. ВОЛКОВ РУСЛАН АНАТОЛІЙОВИЧ
  4. ГОРОБЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
  5. ВАСИЛЕНКО ПАВЛО СТАНІСЛАВОВИЧ
  6. ЯКУБОВСЬКА НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА
  7. ЛЕМЕШЕВА ОЛЕНА ПЕТРІВНА
  8. ВЛАСЮК ПАВЛО ВАСИЛЬОВИЧ
  9. ЯВОРСЬКИЙ ГЕННАДІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
  10. БОРЕЦЬКИЙ-ВОЛОШИНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  11. ОХОТА АННА ІГОРІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» – у списку №15

КОНЮШЕНКО АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ – перший кандидат

  1. КОНЮШЕНКО ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ
  2. НЕСТЕРОВСЬКИЙ ЮРІЙ ЄВГЕНОВИЧ
  3. ЛАБАТЮК АНАТОЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
  4. МЕЛЬНИЧУК ЯНА СЕРГІЇВНА
  5. МЕЛЬНИК ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА
  6. БОЙКО ІГОР ВІТАЛІЙОВИЧ
  7. ГУРМАН ЛЕОНІД ДМИТРОВИЧ
  8. ВІННІЧУК АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ
  9. КУЗЕМА АЛЬОНА ЛЕОНІДІВНА
  10. БАБЧИНСЬКА ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА
  11. РЕНКЕ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Межі округу:

м.Кам’янець-Подільський – вул.Веліканова: 1–16, 18, 20, 22; вул.Віктора Приходька, вул.Збарського, вул.Зіньковецький тупик, вул.Пушкінська: 1–20/1, 22, 24–24В, 26–26А, 28–28А; вул.Пушкінський узвіз, вул.Суворова: 1–38, 40–42; вул.Тімірязєва: 84–84А, 86, 90, 92–92А, 94, 96, 98, 102, 104–104/1; вул.Шмідта, пров.Київський м.Кам’янець-Подільський – вул.Північна: 58, 60, 62–62А, 64, 66; вул.Тімірязєва: 89–89Г, 91, 106, 108, 110А, 112–112А, 114–114/1; вул.Укмергеська, вул.Шевченка: 12–12Б; м.Кам’янець-Подільський – вул.Веліканова: 17, 19, 21, 23–42; вул.Героїв Небесної Сотні: 1–3А, 5; вул.Ісайї Кам’янчанина, вул.Каліська, вул.Північна: 68, 70, 72; вул.Тімірязєва: 93, 95, 97; вул.Шевченка: 1–11; пров.Бульварний, пров.Романа Наглюка, пров.Семінарський м.Кам’янець-Подільський – вул.Данила Галицького: 1–12Б, 14–16; вул.Драгоманова: 2–13; вул.Лесі Українки: 16А, 18–33А, 35–37Б, 39–39В; вул.Огієнка: 24–24А, 26, 28–28А, 30–30А, 37, 39–39/6; вул.Пушкінська: 21, 23, 25, 27, 29–30, 34, 36, 38; вул.Соборна: 5А–5Б; вул.Шевченка: 14–29, 31–31Б; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 17–19, 25, 27, 29–33, 35, 37–37В; вул.Пушкінська: 33, 35, 37, 39–40, 42, 44А, 46; пров.Лагерний: 27–37; просп.Грушевського: 26–30, 32–34; м.Кам’янець-Подільський – вул.Героїв Небесної Сотні: 7, 9; вул.Лесі Українки: 1–14/1, 17; вул.Огієнка: 6–6Б, 8; вул.Північна: 74, 76, 78, 80–90А/1; вул.Тімірязєва: 101, 103, 105, 107, 118, 120–126; пров.Затишний м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 13, 21–23; вул.Героїв Небесної Сотні: 4, 6, 8, 10–12, 25, 27–27А, 29–29А, 31–31А, 33, 35–37, 39–41; вул.Тімірязєва: 142–150; пров.Лагерний: 15–25А; просп.Грушевського: 16–24; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 1–12А, 26, 28, 34, 36; вул.Огієнка: 1–5, 7, 9–23, 25–25А, 27, 29, 31–33А; вул.Північна: 92–94; вул.Тімірязєва: 109, 111, 113, 115–117А, 128, 132–134; пров.Лагерний: 1–13; пров.Миколи Флерка, пров.Сергія Мелимуки, просп.Грушевського: 1/15–4, 6, 8, 10, 12, 14; м.Кам’янець-Подільський – вул.Вокзальна: 1–19; вул.Індустріальна: 3А–10, 12–14; вул.Північна: 96–112; вул.Привокзальна: 3–22; вул.Тімірязєва: 127, 129, 162–166; пров.Привокзальний, просп.Грушевського: 5, 7, 9, 13; м.Кам’янець-Подільський – вул.Героїв Небесної Сотні: 45, 47–52; вул.Індустріальна: 11; вул.Тімірязєва: 119, 152–158; просп.Грушевського: 11; м.Кам’янець-Подільський – вул.Вокзальна: 25–75А; вул.Героїв Небесної Сотні: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 42–44, 46; вул.Привокзальна: 22А–25А; вул.Пушкінська: 41, 43–43Б, 45, 47–51; м.Кам’янець-Подільський – вул.Вокзальна: 77–97; вул.Данила Галицького: 30; вул.Драгоманова: 15–21/1; вул.Першотравнева: 4; просп.Грушевського: 36, 38, 40; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 40–48; вул.Данила Галицького: 13, 20–26В; вул.Драгоманова: 14–14А; вул.Огієнка: 41; м.Кам’янець-Подільський – вул.Князів Коріатовичів: 66–80; вул.Матросова: 11–28; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гастелло, вул.Єрмакова, вул.Князів Коріатовичів: 16–64; вул.Матросова: 3–10; вул.Понтонна, вул.Степанова, пров.Калиновий, пров.Павла Стрельчука Комунальне некомерційне підприємство “Кам’янець-Подільська міська лікарня” Кам’янець-Подільської міської ради Комунальне некомерційне підприємство “Кам’янець-Подільська міська лікарня” Кам’янець-Подільської міської ради

Орієнтовна кількість виборців: 23 643

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

8
3

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: