14 Жовтня 2020 | 126

Територіальний виборчий округ №3: кандидати в районну раду

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

БОГАЧИК СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ – перший кандидат

  1. АТАМАНЧУК ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ.
  2. БОДНАР МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  3. СЕРЕДА ПЕТРО ПЕТРОВИЧ.
  4. ФАБІЯНСЬКА НІНА ФРАНЦІВНА.
  5. ПОНОМАРЬОВА ІННА МИКОЛАЇВНА.
  6. ПОНЦАК СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ.
  7. ШЕВЧУК ВІТАЛІЙ ІГОРОВИЧ.
  8. ВАРУК ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ.
  9. СКОБ’ЯК ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА.
  10. СКАВРЕНЮК НІНА ДМИТРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВО «СВОБОДА» 

ПОСТОВИЙ ВОЛОДИМИР ІЛЛІЧ – перший кандидат

  1. ГУЧОК ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА.
  2. МОЛДОВАН СТЕПАН ВАСИЛЬОВИЧ.
  3. ЧОРНИЙ ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ.
  4. ТРОФЕМЛЮК ІВАН ПЕТРОВИЧ.
  5. МОРОЗ ГАЛИНА АНАТОЛІЇВНА.
  6. СТЕЦЮК МИКОЛА ПАВЛОВИЧ.
  7. ШЕВЧУК АНЖЕЛА ЛЕОНТІЇВНА.
  8. ФЕДОРЧЕНКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ.
  9. ТРОФЕМЛЮК ОКСАНА ВІКТОРІВНА.
  10. ГОРБАТЮК РОМАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» 

ТАНАСКОВ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – перший кандидат

  1. КОРУНЯК АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  2. ПАЗИНЮК ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ.
  3. ПРИЙМАК ВІТАЛІЙ ЯРОСЛАВОВИЧ.
  4. МОШИНСЬКА ОЛЬГА ВІЛЬЯНІВНА.
  5. НАЗАРЧУК ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА.
  6. КОКАРЄВ ВІТАЛІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» 

КОВАЛЬ ВІРА ВЯЧЕСЛАВІВНА – перший кандидат

  1. КРИЖАНОВСЬКИЙ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  2. ГРЕЦЬКИЙ МАКСИМ ВІТАЛІЙОВИЧ.
  3. ТКАЧУК ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ.
  4. ФРАНКО ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА.
  5. ТУЛУПОВА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВО «БАТЬКІВЩИНА»

ФУРМАН ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ – перший кандидат

  1. БРИЗІЦЬКА АЛІНА ВОЛОДИМИРІВНА.
  2. МАМЧУРА ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ.
  3. БАРАКОВЕЦЬКИЙ ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ.
  4. КАЦАН МИХАЙЛО БОГДАНОВИЧ.
  5. ЛЮЛЬКО ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА.
  6. БІЛОУС ГАЛИНА ІВАНІВНА.
  7. МУШТАК ВЯЧЕСЛАВ ІВАНОВИЧ.
  8. ЛУПІЙЧУК НІЛА ІВАНІВНА.
  9. БОРШУЛЯК АНАТОЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СИЛА І ЧЕСТЬ» 

СУПРУН ОЛЕКСАНДР ФЕДОРОВИЧ – перший кандидат

  1. СНІГУР ВІТА ПЕТРІВНА.
  2. ПЕКАРЧУК ІРИНА РОМАНІВНА.
  3. РУДЕНЬКИЙ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ.
  4. СЕМЕНЮК НЕОНІЛА ПЕТРІВНА.
  5. КАПЛУНСЬКА АНТОНІНА БОЛЕСЛАВІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА МАЙБУТНЄ» 

СІМАШКЕВИЧ МИХАЙЛО ЄВСТАФІЙОВИЧ – перший кандидат

  1. КОСТИШИНА-ШЛЯКОВА АЛІНА ЕДУАРДІВНА.
  2. СТЕПЧУК АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ.
  3. РОМАНЧУК В’ЯЧЕСЛАВ ІВАНОВИЧ.
  4. МЕЛЬНИК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ.
  5. МІСЕВИЧ АНАСТАСІЯ СТАНІСЛАВІВНА.
  6. ПИРОГІВСЬКИЙ ДМИТРО МИХАЙЛОВИЧ.
  7. КРИШТАНОВИЧ ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

ЧУМАК МИКОЛА ПЕТРОВИЧ – перший кандидат

  1. ПЕЛЕХАЦЬКИЙ ВІКТОР АНАТОЛІЙОВИЧ.
  2. ПАВЛОВ ПЕТРО ІВАНОВИЧ.
  3. ГАЛАК ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНА.
  4. ГЛАДИШ СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ.
  5. ІВАСЬКІВ ЮРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ.
  6. ГРИГОРИШИНА ТАМАРА ВОЛОДИМИРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» 

ТКАЧЕНКО УЛЯНА ЮРІЇВНА – перший кандидат

  1. СОБАНЬ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  2. САВЧУК ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ.
  3. ПЕТРОВ ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ.
  4. РОМАХ СВІТЛАНА АДАМІВНА.
  5. МЕЛЬНИК НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА.
  6. ЛІЧКЕВИЧ ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ.
  7. БЕРЕЖАНСЬКИЙ МИХАЙЛО АНАТОЛІЙОВИЧ.
  8. ЦІСАР ПАВЛО МИХАЙЛОВИЧ.
  9. ПОВАР ЮЛІЯ МИКОЛАЇВНА.
  10. АНТЕЦЬКИЙ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ.

Межі округу: смт Закупне, с.Вільхівці, с.Кузьминчик, с.Рудка, с.Вівся, с.Лисогірка, с.Голенищеве, с.Романівка, с.Гусятин, с.Боднарівка, с.Йосипівка, с.Івахнівці, с.Кутківці, с.Дубівка, с.Гуків, с.Мар’янівка, с.Долинівка, с.Бурти, с.Жабинці, с.Пукляки, с.Мала Бережанка, с.П’ятничани, смт Чемерівці – вул.генерала Шухевича, вул.Героїв Майдану, вул.Герцена, вул.Дружби, вул.Кармелюка, вул.Кушніра, вул.Медвецького, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Пирогова, вул.Примакова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Тітова, вул.Центральна: 51–105; вул.Чорновола, вул.Щаслива, пров.Лікарняний, пров.Садовий смт Чемерівці – вул.А.Кухара, вул.Івана Франка, вул.ім.Пилипа Поплавського, вул.Комунальна, вул.Подільська, вул.Поповича, вул.С.Наливайка, вул.Соборна, вул.Центральна: 2, 3, 5–50А; вул.Чкалова, вул.Ярослава Мудрого, пров.Поштовий смт Чемерівці – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Генерала Армії Павловського І.Г., вул.Гусятинське шосе, вул.Жуковського, вул.ім.Василя Стуса, вул.Космонавтів, вул.Набережна, вул.Терешкової, вул.Толстого, вул.Українська, вул.Центральна: 2А–2Б, 3А–4; вул.Ціолковського, вул.Чехова, вул.Шевченка, пров.Котовського, пров.Криничний смт Чемерівці – вул.Зарічна, вул.Козацька, вул.Короленка, вул.Лесі Українки, вул.Національної Гвардії, вул.Підлісна, вул.Сагайдачного, вул.Свободи, вул.Української Армії, вул.Хмельницька, вул.Яблунева, пров.Зелений, пров.Лісовий, пров.Нагірний, пров.Шкільний, с.Андріївка, с.Бережанка, с.Біла, с.Вишнівчик, – вул.Вишнева, вул.В.Івасюка, вул.В.Стуса, вул.Героів Крут, вул.Героїв Небесної Сотні: 36, 38–109; вул.Дубова, вул.Заводська: 21; вул.Зелена, вул.Івана Багряного, вул.Кармелюка, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Незалежності, вул.Польова, вул.Раєвського, вул.Рози Люксембург, вул.Садова, вул.Українська, вул.Червоної калини, вул.Шевченка, вул.Ярослава Мудрого, пров.Комарова, пров.Лісовий, пров.Пушкіна, пров.Сагайдачного, пров.Сковороди с.Вишнівчик – вул.Героїв Небесної Сотні: 1–35, 37; вул.Героїв УПА, вул.Дружби, вул.Заводська: 1–20, 23–141А; вул.І.Богуна, вул.Івана Сірка, вул.Лікарняна, вул.Набережна, вул.Підстанція, вул.Савченко, вул.Стадіонна, вул.Чорновола, вул.Шкільна, вул.Шухевича, пров.Івана Миколайчука, с.Завадівка – вул.Карбишева, вул.Келдиша, вул.Мазурівка, вул.Янівка, вул.8 Березня с.Завадівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Героїв Майдану, вул.Гоголя, вул.Єсеніна, вул.Заводська, вул.І.Франка, вул.Курбаса, вул.Рильського, вул.Сашка, вул.Тичини, вул.Фабрична, вул.Шевченка, пров.Герцена, пров.Пришкільний, пров.Шкільний, с.Слобідка-Скипчанська, с.Жердя, с.Залуччя, с.Черче, с.Зарічанка, с.Драганівка, с.Кочубіїв, с.Красноставці, с.Кормильча, с.Ружа, с.Кугаївці, с.Летава, с.Вигода, с.Нове Життя, с.Чагарівка, с.Михайлівка, с.Почапинці, с.Садове, с.Свіршківці, с.Демківці, с.Залісся, с.Слобідка-Смотрицька, с.Гайове, с.Діброва, с.Нова Гута, с.Степанівка, с.Сокиринці, с.Збриж, с.Вишневе, с.Хропотова, с.Чорна, с.Антонівка, с.Шидлівці, с.Криків, с.Вікторівка, с.Велика Зелена, с.Мала Зелена, с.Юрківці, с.Теремківці, с.Ямпільчик, с.Залісся Перше, с.Параївка, с.Кадиївці, с.Суржа, с.Оринин – вул.Базарна, вул.Бізнесова, вул.Володимира Великого, вул.Дмитра Донцова, вул.Івана Качура, вул.Кам’янецька, вул.Княгині Ольги, вул.Комунальна, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Михайла Вербицького, вул.Михайла Грушевського: 17–73; вул.Михайлини Коцюбинської, вул.Олександра Довженка, вул.Ольги Кобилянської, вул.Павла Чубинського, вул.Партизанська, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Русалії: 1, 3–5, 7, 9, 12–74; вул.Соломії Крушельницької, вул.Спортивна, вул.Тараса Шевченка: 3–90, 94, 98–98/6, 102–104/2, 106–106А, 108, 110–110/2, 114, 122; вул.Юрія Липи, пров.Глухий, пров.Катерини Білокур, пров.Кості Солухи, пров.Круговий, пров.Річковий, пров.Шолом-Алейхем, пров.Яблуневий, с.Теклівка .Оринин – вул.Баштана, вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельна, вул.Василя Симоненка, вул.Василя Стуса, вул.Віктора Астаф’єва, вул.Героїв Крут, вул.Григорія Сковороди, вул.Ентузіастів, вул.Євгена Коновальця, вул.Івана Богуна, вул.Івана Котляревського, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Франка, вул.Козацька, вул.Миколи Никольчука, вул.Михайла Грушевського: 1–14; вул.Небесної сотні, вул.Нестора Літописця, вул.Пана Садовського, вул.Петра Поповича-Гученського, вул.Петра Сагайдачного, вул.Петра Чорного, вул.Пилипа Орлика, вул.Південна, вул.Русалії: 2, 6, 8, 10; вул.Святомихайлівська, вул.Січових Стрільців, вул.Степана Руданського, вул.Танкістів, вул.Тараса Шевченка: 91–93, 95–97, 99–101, 105, 107, 109, 111–113, 115–119, 123А–210; вул.Ярослава Мудрого, пров.Андрея Шептицького, пров.Матросова, пров.Михайла Галущинського, пров.Мостовий, пров.Новий, пров.Північний, пров.Піщаний, пров.Спортивний, с.Ріпинці, с.Підпилип’я, с.Подоляни, с.Привороття, с.Адамівка, с.Добровілля, с.Кізя, с.Шустівці, с.Ніверка, с.Нововолодимирівка, с.Чорнокозинці, с.Гринчук, с.Бабшин, с.Малинівці, с.Жванець, с.Брага, с.Завалля, с.Червона Діброва, с.Вітківці, с.Кудринці, с.Ластівці, с.Збруч, с.Ісаківці, с.Руда, с.Гаврилівці, с.Цвіклівці Перші, с.Слобідка-Рихтівська, с.Вільне, с.Кізя-Кудринецька, с.Мілівці, с.Сокіл, с.Каветчина, с.Слобідка-Малиновецька, с.Межигір, смт Смотрич – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Грушевського: 68–126; вул.Загребельна, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Лізи Чайкіної, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Олега Кошового, вул.Першотравнева, вул.Сонячна, вул.Церковна: 17; вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Щастя, пров.Лісовий, пров.Смотрицький: 3; с.Михівка – вул.Незалежності, вул.Тітова, вул.Черняховського, смт Смотрич – вул.Берегова, вул.Биковського, вул.Ватутіна, вул.Героїв Небесної сотні, вул.Грушевського: 1–67; вул.Данила Галицького, вул.Дмитра Бачинського, вул.Зарічна, вул.Ковпака, вул.Комарова, вул.Мазепи, вул.Маяковського, вул.Мелетія Смотрицького, вул.Ольги Кобилянської, вул.Петра Сагайдачного, вул.Поповича, вул.Садова, вул.Садовського, вул.Тімірязєва, вул.Церковна: 1–16, 18–45; вул.Широка, вул.Ярослава Мудрого, пров.Веселий, пров.Зелений, пров.Смотрицький: 1–2, 4–6; пров.Чорновола, с.Михівка – вул.Кармелюка, вул.Ніколаєва, вул.Соборна, с.Криничани, с.Ріпинці, с.Балин, с.Балинівка, с.Лисогірка, с.Рудка, с.Стара Гута.

Орієнтовна кількість виборців: 47 886

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: