22 Жовтня 2020 | 1145

Територіальний виборчий округ №2 з виборів депутатів Кам’янець-Подільської міської ради

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ» – у списку №1.

 

ВЕДЕРНІКОВ СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ- перший кандидат

  1. БОЙКО АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
  2. БІДЮК ВІКТОРІЯ ОЛЕКСІЇВНА
  3. ТАТАРІН ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
  4. ТРІПАК МАР’ЯН МИКОЛАЙОВИЧ
  5. ДРОЗДОВСЬКА ІРИНА ДМИТРІВНА
  6. МАМАТОВ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
  7. СКАВРЕНЮК ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
  8. ВІНЯРСЬКА ОКСАНА БОЛЕСЛАВІВНА
  9. ДОРОФЕЙ ВАДИМ ВІТАЛІЙОВИЧ
  10. БОРКОВСЬКА ВАЛЕНТИНА ВІКТОРІВНА
  11. НАЗАРЕНКО ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОПОЗИЦІЯ» – у списку № 2.

МЕЛЬНИЧЕНКО ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА – перший кандидат

  1. ЧЕРНЯВСЬКИЙ СЕРГІЙ ЄВГЕНОВИЧ
  2. МАЗУР ОЛЕНА ЮРІЇВНА
  3. САВЧУК ВАДИМ АНАТОЛІЙОВИЧ
  4. КРЕКОТЕНЬ ІГОР ПЕТРОВИЧ
  5. ГОЛІНБЕРГ ОЛЕСЯ ФРАНЦІВНА
  6. ЯМРОЗ ІГОР БОЛЕСЛАВОВИЧ
  7. ЧЕРНІЙ ОКСАНА ПЕТРІВНА
  8. БІЛЕЦЬКИЙ ВАДИМ ВАЛЕРІЙОВИЧ
  9. КУБРЯК ОЛЕГ ВІТАЛІЙОВИЧ
  10. БЕНІЦЬКА ЗІНАЇДА ФРАНЦІВНА
  11. ГУМЕНЮК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА» – у списку № 3.

БОЯРСЬКА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА – перший кандидат

  1. ВОРОНЮК РУСЛАН ВІКТОРОВИЧ
  2. БАЛЛА ТЕТЯНА ДМИТРІВНА
  3. ШУБОВИЧ ІГОР БОРИСОВИЧ
  4. АВЕТЯН АРМАН ЖИРАЙРОВИЧ
  5. ПИЛИПЧУК ГАННА АНАТОЛІЇВНА
  6. ВІДЛАЦЬКИЙ ПАВЛО АНАТОЛІЙОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВО «СВОБОДА» – у списку № 4.

ПОСІТКО МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ – перший кандидат

  1. КОНДРУК ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
  2. ТАРАСЕНКО МАР’ЯН ОЛЕКСІЙОВИЧ
  3. СЕКРІДОВА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
  4. ОСТРОВСЬКА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА
  5. КАЛУЦЬКИЙ СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ
  6. ПТАШНИК ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
  7. МАРТИНОВ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
  8. ОКАРСЬКА АННА ОЛЕГІВНА
  9. ХАПКО АНАТОЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ
  10. БІЛА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «НАШ КРАЙ» – у списку №5

БЕВЗ АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – перший кандидат

  1. ПАСТУШКОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
  2. ХЕПІН СЕРГІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ
  3. ПРОКОПОВА ОЛЬГА ПЕТРІВНА
  4. АТАМАНЮК ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
  5. ВОЩИНСЬКИЙ ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ
  6. СОКОЛОВСЬКА ТЕТЯНА ЮРІЇВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» – у списку №6.

СЛАВІНА НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА – перший кандидат

  1. АБРОСІМОВА ТЕТЯНА ІВАНІВНА
  2. АНТОНЮК ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
  3. САВІН ДМИТРО ЮРІЙОВИЧ
  4. КОРНІЙЧУК ІННА МИКОЛАЇВНА
  5. ПАВЛУЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
  6. КРІЛЬ ВАЛЕРІЙ ПЕТРОВИЧ
  7. ХАРКАВЛЮК ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА
  8. ЗЕЛЕНСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» – у списку №7.

ДОВГОПОЛ ПАВЛО ГРИГОРОВИЧ – перший кандидат

  1. САВЧУК НАТАЛІЯ ФЕДОРІВНА
  2. ГІЛЬОВСЬКИЙ ОЛЕГ ВОЛОДИМРОВИЧ
  3. ПОДУЩАК ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
  4. ПОПЕЛЬ ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  5. ГУМЕНЮК КАРІНА ЛЕОНІДІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВО «БАТЬКІВЩИНА» у списку №8

ЖОГАН МИКОЛА ВЯЧЕСЛАВОВИЧ – перший кандидат

  1. ТКАЧ ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ
  2. АНТИМИС НАТАЛІЯ СТЕПАНІВНА
  3. МАЛІНОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
  4. ТКАЧ ОЛЕНА ПЕТРІВНА
  5. ТКАЧ МИКОЛА СТЕПАНОВИЧ
  6. КІЯЩЕНКО НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
  7. ОЛІЙНИК ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
  8. МОЛЕВ ПАВЛО ВАЛЕРІЙОВИЧ
  9. КОВАЛЬСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ
  10. ДАНЧУК ЮЛІЯ ПЕТРІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РІДНЕ МІСТО» – у списку №9

ГОРДІЙЧУК ВАЛЕРІЙ ГРИГОРОВИЧ – перший кандидат

  1. БОДНАР СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
  2. БУГА ПЕТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
  3. СТАНІСЛАВСЬКИЙ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
  4. САВЧУК ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
  5. БОДНАР ОЛЬГА ВІКТОРІВНА
  6. МУРАВКА ТАРАС ПЕТРОВИЧ
  7. ГУРОМА АНАТОЛІЙ СТЕПАНОВИЧ
  8. ВОЛОШАНОВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ЮРІЙОВИЧ
  9. МАРЧЕНКО НАТАЛІЯ ПАВЛІВНА
  10. КШЕМІНСЬКА ЛАРИСА ВІТАЛІЇВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СИЛА І ЧЕСТЬ» – у списку №10

ГАВРИЛЮК ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ – перший кандидат

  1. ДУДКО ВОЛОДИМИР ТИМОФІЙОВИЧ
  2. МЕЛЬНИЦЬКИЙ ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ
  3. ГАЛІЦИН ВІТАЛІЙ ЮРІЙОВИЧ
  4. ГОРНА АЛЛА МИКОЛАЇВНА
  5. БІЛОУС ВІКТОРІЯ ВАСИЛІВНА
  6. ШАВАЛЮК ІННА МИКОЛАЇВНА
  7. НАЙЧУК АНТОН ВІТАЛІЙОВИЧ
  8. БІЛЯК МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ
  9. АШМЯНЦЕВА НАТАЛЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
  10. ПЕРМЯКОВА ЛІЛІЯ МИКОЛАЇВНА
  11. БУРКОВСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ГРОМАДА І ЗАКОН» – у списоку №11

СЛОБОДЯН ВАЛЕРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ – перший кандидат

  1. КОРИТКІНА ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА
  2. КОВАЛЬ МИКОЛА ЙОСИПОВИЧ
  3. НИКИФОРЧИН СЕРГІЙ ЗІНОВІЙОВИЧ
  4. ПИРІЖОК ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
  5. АНАСТАСОВА ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА
  6. ХАРЛАМОВ СЕРГІЙ АРНОЛЬДОВИЧ
  7. ТЕРЛЕЦЬКА ІРИНА ВІКТОРІВНА
  8. МОШТАК МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ
  9. МАРУЩАК ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УДАР (УКРАЇНСЬКИЙ ДЕМОКРАТИЧНИЙ АЛЬЯНС ЗА РЕФОРМИ) ВІТАЛІЯ КЛИЧКА» – у списку №12

КОСТИНЮК ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ – перший кандидат

  1. ГОРБАТЮК СТАНІСЛАВ СТАНІСЛАВОВИЧ
  2. КЛАК ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ
  3. ПОГРЕБЕЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
  4. ВАЛІЦЬКА ЛЮДМИЛА ОЛЕГІВНА
  5. ШМОРГАЛ ОЛЬГА ІВАНІВНА
  6. КУЧЕРУК ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ
  7. КОТИК ОЛЕКСАНДРА АНДРІЇВНА
  8. ВЕЗЕНКІН ВІКТОР ІВАНОВИЧ
  9. ПРОДОЛЯК ЯНА ОЛЕГІВНА
  10. ІВАНІЦЬКИЙ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА МАЙБУТНЄ» – у списку №13

ГУРСЬКА МАЙЯ ДМИТРІВНА – перший кандидат

  1. ЧЕРНЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
  2. ОЧЕРЕТЕНКО ТЕТЯНА ЮХИМІВНА
  3. ГРУШКА МИКОЛА АНАТОЛІЙОВИЧ
  4. ЯЗВІНСЬКА ТЕТЯНА ЛЕОНТІЇВНА
  5. ЛОЗІНСЬКА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА
  6. ГЖЕБОВСЬКИЙ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
  7. ГУДИМА НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
  8. СЛАБІНСЬКИЙ ВАЛЕРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
  9. КУЧЕР НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» – у списку №14

КОБИЛЬНИК ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ – перший кандидат

  1. НЕВЕНЧАН ГЕННАДІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
  2. ВАСИЛЬЯНОВ ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ
  3. КАЧУРОВСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ
  4. СТАВСЬКА ЕЛЛА ОЛЕКСАНДРІВНА
  5. БОРЩЕВСЬКА-СЕМЕНЧУК ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
  6. МАРЧУК ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ
  7. ГЛУШКОВЕЦЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
  8. ПІДГІРНА ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА
  9. СУЛЯТИЦЬКИЙ СТАНІСЛАВ ІВАНОВИЧ
  10. ФЕДЬКОВА ІНГА АНАТОЛІЇВНА
  11. ЮГА ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ
  12. КОЛОДІЙ ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» – у списку №15

КОНЮШЕНКО АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ – перший кандидат

  1. БАБІЙ СЕРГІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
  2. НЕВЕНГЛОВСЬКИЙ ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
  3. ЛІВІЦЬКИЙ АНДРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
  4. УРСУЛЯК НЕЛЯ ПЕТРІВНА
  5. ЯКОВЕНКО ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА
  6. БАБЧИНСЬКИЙ ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
  7. ДЮДНЄВ АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ
  8. КЛЮС ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ
  9. НАГЛЮК ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА
  10. БЄЛІКОВА ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
  11. РОМАНЧУК ВІКТОР АНАТОЛІЙОВИЧ

Межі округу:

м.Кам’янець-Подільський – вул.Бусигіна, вул.Василя Вишиваного, вул.Герцена, вул.Зіньковецька, вул.Зіньковецька набережна, вул.Ладигіна, вул.Підзамецький узвіз, вул.Свідзінського, вул.Смотрицька, вул.Суворова: 39, 43–81; вул.Торгова площа, пл.Торгова, пров.Круглий, пров.Спартака м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 51–55А, 57; вул.Огієнка: 43, 45, 47, 49–51; вул.Соборна: 16–33; просп.Грушевського: 42; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гунська: 1, 5, 11, 24–36; вул.Князів Коріатовичів: 5–7, 9, 11; вул.Лесі Українки: 34, 38А, 40–43А, 45; вул.Огієнка: 38, 40, 42, 57, 59, 63, 65–65А, 67–67Б, 69–69А, 71–71Б, 73–75, 77–77Б, 79–79В; вул.Симона Петлюри: 2–2А, 4–30А; вул.Соборна: 12–14; вул.Шевченка: 33, 37–37А, 39–39В, 41А; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 59–69; вул.Князів Коріатовичів: 4, 8–8К, 10, 12–14А; вул.Симона Петлюри: 3–3А, 34; просп.Грушевського: 44–44А; м.Кам’янець-Подільський – вул.Драй-Хмари: 11, 13, 15А, 17, 19А, 21–21А, 42–44; вул.Лермонтова, вул.Першотравнева: 11–13; просп.Грушевського: 31–31А, 50–56; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 58–58А; вул.Гагенмейстера: 3, 5, 7–7/1, 9; вул.Гунська: 2–4, 6–10А, 12–22; вул.Драй-Хмари: 1–10, 12, 14, 16–16А, 18–18Б, 20–20А, 24–30; вул.Лесі Українки: 44–44А, 46–65, 67–67А, 69–69Г; вул.Огієнка: 44, 46, 48, 52–56, 58, 60–62, 64, 66, 68, 70, 72–72А, 76, 78, 80–82; вул.Сіцинського: 1–7, 9, 11, 13; вул.Шевченка: 43–43А, 45, 47–67; м.Кам’янець-Подільський – вул.Годованця: 9, 11, 13–13Б, 15, 17, 19, 21, 23–26А; вул.Крип’якевича, вул.Маршала Харченка: 11–24/1; вул.Мічурінська, вул.Панівецька: 8–24; вул.Першотравнева: 16–18; вул.Романа Шухевича, вул.Сіцинського: 8, 10, 12, 14–25; просп.Грушевського: 35, 37, 39, 41Б; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагенмейстера: 2, 4–4А, 6, 8, 10–12; вул.Годованця: 2–8, 10, 12, 14–14А, 16, 18, 20, 22; вул.Івана Франка: 11, 13, 17, 19, 32–38; вул.Лесі Українки: 66, 68, 70–125; вул.Огієнка: 83–97; вул.Панівецька: 1–7; вул.Слєпньова, вул.Шевченка: 69–113; пров.Слєпньова м.Кам’янець-Подільський – просп.Грушевського: 60–80; м.Кам’янець-Подільський – вул.Будівельників, вул.Князя Володимира: 1А–2, 4, 5А–6, 8, 10, 12–14А; вул.Максимчука: 3, 7; вул.Маршала Харченка: 2А–2Б, 30–62; вул.Юрія Громового, пров.Будівельників, пров.Крайній, пров.Степовий м.Кам’янець-Подільський – вул.Винниченка, вул.Вишнева, вул.Князя Володимира: 1, 3–3А, 5, 7, 9, 11, 16–28; вул.Кривоноса, вул.Максимчука: 1–2, 4–5; вул.Південна: 44; вул.Праці, вул.Софії Русової, вул.Старицького, вул.Стуса, вул.Устима Кармалюка, вул.Ценського м.Кам’янець-Подільський – вул.Водоп’янова, вул.Дачна, вул.Івана Франка: 2–10, 12–12А, 14–16А, 18, 20–30; вул.Каманіна, вул.Карвасари, вул.Кренкеля, вул.Леваневського, вул.Ляпідевського, вул.Нагірна, вул.Південна: 1–33; вул.Річна, вул.Середня, вул.Шевченка: 30, 32–32А, 34–36, 38, 40, 42, 44, 46–46А; вул.Яна де Вітте, вул.8 Березня, пров.Дороніна, пров.Загородній, пров.Ківільші, пров.Прорізний, пров.Шевченка м.Кам’янець-Подільський – вул.Вали, вул.Вірменська, вул.Госпітальна, вул.Довга, вул.Домініканська, вул.Зантуська, вул.Зарванська, вул.Іоанно-Предтечинська, вул.Кузнечна, вул.Михайлівський узвіз, вул.Онуфріївська, вул.Петропавлівська, вул.Польський ринок, вул.Поштовий узвіз, вул.П’ятницька, вул.Руська, вул.Старобульварна, вул.Старопоштовий узвіз, вул.Татарська, вул.Тринітарська, вул.Троїцька, вул.Успенська, вул.Францисканська, пл.Вірменський ринок, пл.Польський ринок, пл.Руський ринок, пров.Гімназійний, пров.Комендантський, пров.Миколаївський, пров.Михайлівський, пров.Тісний м.Кам’янець-Подільський – вул.Видрівецький узвіз, вул.Видрівка, вул.Жванецьке шосе, вул.Заболотного, вул.Злагоди, вул.Кіргізова, вул.Некрасова, вул.Об’їзна, вул.Олександра Удовиченка, вул.Оринінське шосе, вул.Свідницького, пров.Амбулаторний, пров.Базарний, пров.Довжоцький, пров.Євгена Маланюка, пров.Жванецький, пров.Заболотного, пров.Замковий, пров.Зелений, пров.Кам’янецький, пров.Некрасова, пров.Новий, пров.Об’їзний, пров.Оринінський, пров.Попова, пров.Свідницького, пров.Спортивний, пров.Топольського м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 56–56/1, 71–89; Кам’янець-Подільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Турбота»

Орієнтовна кількість виборців: 20 859

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
1

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: