14 Жовтня 2020 | 377

Територіальний виборчий округ №2: кандидати в районну раду

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

БОГАЧИК СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ – перший кандидат

  1. ПЕТЛЬОВАНА ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА.
  2. ПОДОЛЯН ІННА МИКОЛАЇВНА.
  3. ТЕРЕХІВСЬКА ВЕРОНІКА РУСЛАНІВНА.
  4. НЕЗДОЛІЙ РУСЛАН ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  5. ЧАЙКОВСЬКИЙ ОЛЕГ ВАЛЕНТИНОВИЧ.
  6. КОБЛЯ АНДРІЙ АНТОНОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВО «СВОБОДА» 

ПОСТОВИЙ ВОЛОДИМИР ІЛЛІЧ – перший кандидат

  1. ГРОМИК ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ.
  2. БАРАНОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ЄВГЕНОВИЧ.
  3. ШЕЛЕПНИЦЬКА ІРИНА ПЕТРІВНА.
  4. БОЙКО ВАДИМ АНАТОЛІЙОВИЧ.
  5. БЛОНСЬКА ЛЮДМИЛА ЛЮДВИГІВНА.
  6. ГОРДІЙЧУК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ.
  7. СОЛОДКОВСЬКА ОЛЕНА ВАЛЕРІЇВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»

ТАНАСКОВ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – перший кандидат

  1. БАГРІЙЧУК ВЯЧЕСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ.
  2. ДИБАЄВ ОЛЕГ РУСЛАНОВИЧ.
  3. МАКОДЗЬОБ ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ.
  4. МЕЛЬНИК ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА.
  5. ПРАВНИК МИРОСЛАВА СТЕПАНІВНА.
  6. ЯВОРСЬКА СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА.
  7. ПОПОВ МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» 

КОВАЛЬ ВІРА ВЯЧЕСЛАВІВНА – перший кандидат

  1. ДОВГОПОЛ ПАВЛО ГРИГОРОВИЧ.
  2. ЩУР ОЛЕКСАНДР СЕМЕНОВИЧ.
  3. ОВЧАРУК ОЛЬГА ДМИТРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВО «БАТЬКІВЩИНА» 

ФУРМАН ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ – перший кандидат

  1. ГАДЖУК ОЛЕНА КАЗИМИРІВНА.
  2. БІЛИК ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  3. ЯРЕМЧУК ВІКТОР ПЕТРОВИЧ.
  4. ДИКИЙ РУСЛАН ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  5. ЮКАЛИК МАР’ЯНА МИКОЛАЇВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СИЛА І ЧЕСТЬ»

СУПРУН ОЛЕКСАНДР ФЕДОРОВИЧ – перший кандидат

  1. ВОЙТОВА НАТАЛЯ БОРИСІВНА.
  2. ШАВАЛЮК ІННА МИКОЛАЇВНА.
  3. БОЙЧУК ОЛЕГ ДМИТРОВИЧ.
  4. ДУДКО ВОЛОДИМИР ТИМОФІЙОВИЧ.
  5. РОВНА НІНА СЕРГІЇВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА МАЙБУТНЄ» 

СІМАШКЕВИЧ МИХАЙЛО ЄВСТАФІЙОВИЧ – перший кандидат

  1. ПОЛАТАЙКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ.
  2. БІДЮК ЕДУАРД ВІКТОРОВИЧ.
  3. НІКОЛАЙЧУК НАТАЛІЯ ЄВГЕНІЇВНА.
  4. ГУЦОЛ ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА.
  5. КОЗАК МАКСИМ ІВАНОВИЧ.
  6. ГОЖА НАДІЯ ПЕТРІВНА.
  7. КОЗЯРЧУК АНТОН ОЛЕКСАНДРОВИЧ.
  8. ТРУЧОК ЄВГЕНІЯ ВАСИЛІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» 

ЧУМАК МИКОЛА ПЕТРОВИЧ – перший кандидат

  1. УСПЕНСЬКИЙ ВАЛЕРІЙ МИХАЙЛОВИЧ.
  2. ЮРКОВ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ.
  3. ЛЕМЕШЕВА ОЛЕНА ПЕТРІВНА.
  4. КУШНІРУК ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  5. БАЛАН ІРИНАТА ОЛЕКСАНДРІВНА.
  6. ФЕДОРЧУК ІВАН ВІКТОРОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» 

ТКАЧЕНКО УЛЯНА ЮРІЇВНА – перший кандидат

  1. НЕСТЕРОВСЬКИЙ ЮРІЙ ЄВГЕНОВИЧ.
  2. БУБЕН ОЛЕКСІЙ ВІКТОРОВИЧ.
  3. КОНЮШЕНКО ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ.
  4. СЛОБОДЯН МАРИНА ВОЛОДИМИРІВНА.
  5. НОВІКОВА-КОНЮШЕНКО ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА.
  6. БАБЧИНСЬКА ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА.

Межі округу:

м.Кам’янець-Подільський – вул.Дружби народів: 2; вул.Космонавтів: 1–5; вул.Миколи Гордійчука: 13–33; пров.Північний: 1–1А, 3–3А, 9–9Д, 15–15В, 17–17Б, 19, 21, 23, 25, 27, 31–31А; м.Кам’янець-Подільський – вул.Космонавтів: 6–21; вул.30 років Перемоги: 9, 14–14Б; м.Кам’янець-Подільський – вул.Короленка: 32, 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48, 51–53; вул.Коцюбинського, вул.Нігинське шосе: 28, 33, 35–39, 41–43А, 45–63; вул.Руданського, вул.Саксаганського, вул.Чехова: 3–41; вул.30 років Перемоги: 7, 11; м.Кам’янець-Подільський – вул.Нігинське шосе: 26–26А, 30–30И, 32–32А, 34, 40, 44; вул.30 років Перемоги: 1–6, 8, 10, 12; м.Кам’янець-Подільський – вул.Добролюбова, вул.Дружби народів: 4–18; вул.Леонтовича, вул.Нігинське шосе: 24; вул.Павлова: 34–45; вул.Чернишевського м.Кам’янець-Подільський – вул.Васильєва: 13–15; вул.Голосківська, вул.Нігинське шосе: 14, 18, 20, 22; вул.Розвадовського: 1, 3, 5, 7–17; м.Кам’янець-Подільський – вул.Васильєва: 1–7; вул.Гумениська, вул.Миколи Гордійчука: 1–11; вул.Проектна-1, вул.Проектна-2, вул.Проектна-3, вул.Проектна-4, вул.Розвадовського: 2, 4, 6; пров.Проектний м.Кам’янець-Подільський – вул.Богуна, вул.Героїв Крут, вул.Голосківське шосе, вул.Короленка: 1, 3, 5, 7, 10, 12; вул.Нігинське шосе: 2–13, 17, 19, 21–21А, 23, 25, 27–27А, 29, 31; вул.Руслана Коношенка, вул.Хмельницька, пров.Заводський, пров.Урожайний, пров.Хмельницький м.Кам’янець-Подільський – вул.Молодіжна: 1–17; вул.Нігинське шосе: 1А; вул.Олекси Довбуша, вул.Проектна, вул.Центральна м.Кам’янець-Подільський – вул.Беляєва, вул.Глібова, вул.Дмитра Дорошенка, вул.Лелюшенка, вул.Миру, вул.Молодіжна: 19–31; вул.Тонкочеєва м.Кам’янець-Подільський – вул.Василя Сліпака, вул.Короленка: 2, 4, 6, 8, 11, 13–31А, 33–37, 39, 41–41А, 43–43А, 45, 47, 49; вул.Лисенка, вул.Мала, вул.Мічуріна, вул.Павлова: 1–33; вул.Панфілова, вул.Хмельницьке шосе: 1–13; вул.Черняхівського: 1–44А; пров.Бастіонний, пров.Гуменецький, пров.Короленка, пров.Котляревського, пров.Лисенка, пров.Олександра Олеся, пров.Павлова, пров.Солов’їний, пров.Черняхівського, пров.Яблуневий м.Кам’янець-Подільський – вул.Смірнова, вул.Хмельницьке шосе: 14–39; вул.Черняхівського: 46–58; вул.Чехова: 43–47; м.Кам’янець-Подільський – вул.Північна: 58, 60, 62–62А, 64, 66; вул.Тімірязєва: 89–89Г, 91, 106, 108, 110А, 112–112А, 114–114/1; вул.Укмергеська, вул.Шевченка: 12–12Б; м.Кам’янець-Подільський – вул.Веліканова: 17, 19, 21, 23–42; вул.Героїв Небесної Сотні: 1–3А, 5; вул.Ісайї Кам’янчанина, вул.Каліська, вул.Північна: 68, 70, 72; вул.Тімірязєва: 93, 95, 97; вул.Шевченка: 1–11; пров.Бульварний, пров.Романа Наглюка, пров.Семінарський м.Кам’янець-Подільський – вул.Данила Галицького: 1–12Б, 14–16; вул.Драгоманова: 2–13; вул.Лесі Українки: 16А, 18–33А, 35–37Б, 39–39В; вул.Огієнка: 24–24А, 26, 28–28А, 30–30А, 37, 39–39/6; вул.Пушкінська: 21, 23, 25, 27, 29–30, 34, 36, 38; вул.Соборна: 5А–5Б; вул.Шевченка: 14–29, 31–31Б; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 17–19, 25, 27, 29–33, 35, 37–37В; вул.Пушкінська: 33, 35, 37, 39–40, 42, 44А, 46; пров.Лагерний: 27–37; просп.Грушевського: 26–30, 32–34; м.Кам’янець-Подільський – вул.Героїв Небесної Сотні: 7, 9; вул.Лесі Українки: 1–14/1, 17; вул.Огієнка: 6–6Б, 8; вул.Північна: 74, 76, 78, 80–90А/1; вул.Тімірязєва: 101, 103, 105, 107, 118, 120–126; пров.Затишний м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 13, 21–23; вул.Героїв Небесної Сотні: 4, 6, 8, 10–12, 25, 27–27А, 29–29А, 31–31А, 33, 35–37, 39–41; вул.Тімірязєва: 142–150; пров.Лагерний: 15–25А; просп.Грушевського: 16–24; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 1–12А, 26, 28, 34, 36; вул.Огієнка: 1–5, 7, 9–23, 25–25А, 27, 29, 31–33А; вул.Північна: 92–94; вул.Тімірязєва: 109, 111, 113, 115–117А, 128, 132–134; пров.Лагерний: 1–13; пров.Миколи Флерка, пров.Сергія Мелимуки, просп.Грушевського: 1/15–4, 6, 8, 10, 12, 14; м.Кам’янець-Подільський – вул.Вокзальна: 1–19; вул.Індустріальна: 3А–10, 12–14; вул.Північна: 96–112; вул.Привокзальна: 3–22; вул.Тімірязєва: 127, 129, 162–166; пров.Привокзальний, просп.Грушевського: 5, 7, 9, 13; м.Кам’янець-Подільський – вул.Героїв Небесної Сотні: 45, 47–52; вул.Індустріальна: 11; вул.Тімірязєва: 119, 152–158; просп.Грушевського: 11; м.Кам’янець-Подільський – вул.Вокзальна: 25–75А; вул.Героїв Небесної Сотні: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 42–44, 46; вул.Привокзальна: 22А–25А; вул.Пушкінська: 41, 43–43Б, 45, 47–51; м.Кам’янець-Подільський – вул.Вокзальна: 77–97; вул.Данила Галицького: 30; вул.Драгоманова: 15–21/1; вул.Першотравнева: 4; просп.Грушевського: 36, 38, 40;

Орієнтовна кількість виборців: 39964

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: