22 Жовтня 2020 | 1002

Територіальний виборчий округ №1 з виборів депутатів Кам’янець-Подільської міської ради

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ» – у списку №1.

 

ВЕДЕРНІКОВ СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ- перший кандидат

  1. ТІМОФЄЄВ АНДРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
  2. ФАБІЯНСЬКА НІНА ФРАНЦІВНА
  3. РЯБИЙ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
  4. СКАВРЕНЮК НІНА ДМИТРІВНА
  5. ХУДНЯК ІРАЇДА ДАНИЛІВНА
  6. САМСОНЮК СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОПОЗИЦІЯ» – у списку № 2.

МЕЛЬНИЧЕНКО ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА – перший кандидат

  1. ГОРЯЧОВ ВАЛЕНТИН СТАНІСЛАВОВИЧ
  2. РЕШЕТНЯК ОКСАНА ІВАНІВНА
  3. ШЕВЧУК БОРИС ІВАНОВИЧ
  4. ЦВІГАЙЛО МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
  5. ПШОНИК ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА» – у списку № 3.

БОЯРСЬКА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА – перший кандидат

  1. БОГДАНОВ МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ
  2. СОКАЛЬСЬКА ОКСАНА ПАВЛІВНА
  3. ДАНЧУК ТЕТЯНА СТАНІСЛАВІВНА
  4. САМОЙЛИК ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
  5. СЕМЕНОВИЧ ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВО «СВОБОДА» – у списку № 4.

ПОСІТКО МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ – перший кандидат

  1. ДІДИК ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  2. МАРТИНОВИЧ НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА
  3. ВИШНЕВСЬКА ЛЮДМИЛА ЮРІЇВНА
  4. ІВАНОВ АРКАДІЙ СТАНІСЛАВОВИЧ
  5. СЛИВКА МИКОЛА АНАТОЛІЙОВИЧ
  6. СЛИНЧУК АННА МИКОЛАЇВНА
  7. КРАСНЯН ДМИТРО СТЕПАНОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «НАШ КРАЙ» – у списку №5

БЕВЗ АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – перший кандидат

  1. БОДНАР АНАТОЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
  2. МИХАЙЛОВ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
  3. КОЛЯДА НІЛА ПАВЛІВНА
  4. ГОНЧАРУК ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  5. СИС АЛЛА АНДРІЇВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» – у списку №6.

СЛАВІНА НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА – перший кандидат

  1. РЯБА РУСЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
  2. ТАЄНЧУК ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
  3. ТАЄНЧУК ОЛЕНА ВАСИЛІВНА
  4. ТИМЧУК БОРИС ВАСИЛЬОВИЧ
  5. ЮРЧАК ІВАН ЗАХАРОВИЧ
  6. ГУМЕНЮК РИММА ІВАНІВНА
  7. СТАХІВ МАКСИМ ОРЕСТОВИЧ
  8. САВЧУК СВІТЛАНА БОРИСІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» – у списку №7.

ДОВГОПОЛ ПАВЛО ГРИГОРОВИЧ – перший кандидат

  1. ПАВЛЮК ЛІЛІЯ ДМИТРІВНА
  2. БЕРНАДІН АНАТОЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  3. ЩУР ОЛЕКСАНДР СЕМЕНОВИЧ
  4. ЗАХАРОВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
  5. КОХАН ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВО «БАТЬКІВЩИНА» у списку №8

ЖОГАН МИКОЛА ВЯЧЕСЛАВОВИЧ – перший кандидат

  1. ЧУБАЙКО ОЛЕНА ВІТАЛІЇВНА
  2. ІВАХОВ АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
  3. РОЗУМЯК ОКСАНА ОЛЕГІВНА
  4. ПАНЬКЕВИЧ ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ
  5. ВУСАТИЙ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
  6. РАРИЦЬКА ВІКТОРІЯ БОРИСІВНА
  7. БРОДОВСЬКИЙ ВІКТОР СТАНІСЛАВОВИЧ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РІДНЕ МІСТО» – у списку №9

ГОРДІЙЧУК ВАЛЕРІЙ ГРИГОРОВИЧ – перший кандидат

  1. ОСТАШЕВСЬКИЙ МИХАЙЛО ВІКТОРОВИЧ
  2. ПАВЛЮК ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
  3. ЧЕРВОНОГРАДСЬКИЙ ВОЛОДИМИР АНТОНОВИЧ
  4. РУДА ВІТА ОЛЕКСІЇВНА
  5. РОЩУК ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СИЛА І ЧЕСТЬ» – у списку №10

ГАВРИЛЮК ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ – перший кандидат

  1. ГРІБОВА ТЕТЯНА ВАЛЕНТИНІВНА
  2. РОВНА НІНА СЕРГІЇВНА
  3. ЧОРПІТА ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  4. БОЙЧУК ОЛЕГ ДМИТРОВИЧ
  5. КАНІЩУК ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ГРОМАДА І ЗАКОН» – у списоку №11

СЛОБОДЯН ВАЛЕРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ – перший кандидат

  1. ОЛІЙНИК ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
  2. ГРИГОРЕНКО ВІКТОРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
  3. ГОРБАТЮК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
  4. ЗАКРИНИЧНА ЛЮДМИЛА СТАНІСЛАВІВНА
  5. ЮРЧИК СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УДАР (УКРАЇНСЬКИЙ ДЕМОКРАТИЧНИЙ АЛЬЯНС ЗА РЕФОРМИ) ВІТАЛІЯ КЛИЧКА» – у списку №12

КОСТИНЮК ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ – перший кандидат

  1. ТРОНЧУК ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ
  2. АЛЬЧИНСЬКИЙ МИХАЙЛО СЕРГІЙОВИЧ
  3. СЛЄСАР АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
  4. НОВОСАД САБІНА ВОЛОДИМИРІВНА
  5. БАРАНЕЦЬКА НАДІЯ МИКОЛАЇВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА МАЙБУТНЄ» – у списку №13

ГУРСЬКА МАЙЯ ДМИТРІВНА – перший кандидат

  1. ЖЕЛІЗНИК МИХАЙЛО ДМИТРОВИЧ
  2. ІВАНІШЕН МИХАЙЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
  3. САЄВИЧ ЯРОСЛАВ ПЕТРОВИЧ
  4. ОХОТА ІННА ВАСИЛІВНА
  5. ГОРБАТЮК ОКСАНА МИХАЙЛІВНА
  6. ФУРМАНЧУК ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» – у списку №14

КОБИЛЬНИК ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ – перший кандидат

  1. СПАСЮК ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
  2. КАСПРОВ ВАЛЕРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
  3. МІЩИШИН ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
  4. РАТОВСЬКА НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА
  5. ЧУЛОВСЬКА СОФІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» – у списку №15

КОНЮШЕНКО АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ – перший кандидат

  1. РУДЯК ВАДИМ ЛЕОНІДОВИЧ
  2. КОЛОМИЙ КАТЕРИНА МИКОЛАЇВНА
  3. ВИННИК НАЗАРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
  4. НОСКОВА ЗІНАЇДА ІВАНІВНА
  5. СМОЛІНСЬКА ОКСАНА ВІКТОРІВНА

Межі округу:

с.Довжок – вул.Володимира Смирнова: 1–60; вул.Джерельна, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Кармелюка, вул.Козіцького, вул.Колгоспна, вул.Панаса Мирного, вул.Партизанська, вул.Південна, вул.Польова, вул.Радгоспна, вул.Слов’янська, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Ставкова, вул.Українська, вул.Унявко, вул.Хотинська, вул.Центральна, вул.Чернівецька, вул.Шкільна: 1–28; пров.Будівельний, пров.Вербний, пров.Довжоцький, пров.Кармелюка, пров.Лісовий, пров.Мінводи, пров.Радгоспний, пров.Рози Люксембург, пров.Соборний, пров.Тупіковий, пров.Унявко, пров.Шкільний вул.Бажана, вул.Боженка, вул.Бугайченко, вул.Весняна, вул.Володимира Смирнова: 61–172; вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.Жукова, вул.Західна, вул.Кам’янецька, вул.Котляревського, вул.Кушельова, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Львівська, вул.Миколи Гордійчука, вул.Мічуріна, вул.Надії, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Правди, вул.Садова, вул.Тернопільська, вул.Франко, вул.Хмельницька, вул.Чеботарьова, вул.Чигіряєва, вул.Шевченка, вул.Шкільна: 34–38; вул.Щетиніна, пров.Бажана, пров.Бондаря, пров.Бугайченко, пров.Зелений, пров.Калиновий, пров.Колгоспний, пров.Красний, пров.Лесі Українки, пров.Новий, пров.Подільський, пров.Сквозний, пров.Шевченка, пров.Ясний, проїзд Гагаріна с.Нагоряни с.Зіньківці с.Колибаївка с.Вільховець с.Червона Чагарівка с.Рихта с.Лісківці с.Ходорівці с.Княгинин с.Острівчани

Орієнтовна кількість виборців: 10103

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

1
3

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: