14 Жовтня 2020 | 162

Територіальний виборчий округ №1: кандидати в районну раду

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

БОГАЧИК СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ – перший кандидат

  1. МАМАТОВ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  2. ВЛАСЮК ІВАН ІВАНОВИЧ.
  3. ОРЖЕХОВСЬКА ЛЮДМИЛА ВАЛЕРІЇВНА.
  4. ГУМЕНЮК ІРИНА ЛЕОНТІЇВНА.
  5. БІДЮК ВІКТОРІЯ ОЛЕКСІЇВНА.
  6. ДЮБАКІН ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВО «СВОБОДА» 

ПОСТОВИЙ ВОЛОДИМИР ІЛЛІЧ – перший кандидат

  1. КОНДРУК ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  2. ВИШНЕВСЬКА ЛЮДМИЛА ЮРІЇВНА.
  3. ДІДИК ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ.
  4. ОСТРОВСЬКА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА.
  5. ДУБІНСЬКИЙ АНАТОЛІЙ БОРИСОВИЧ.
  6. МАРТИНОВИЧ НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА.
  7. СМОТРОВ МИРОСЛАВ ІГОРОВИЧ.
  8. СЕКРІДОВА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» 

ТАНАСКОВ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – перший кандидат

  1. ДУКАЄВ ХУСЕЙН САІДОВИЧ.
  2. АНТОНЮК ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  3. СИРОТА БОРИС ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  4. ТАЄНЧУК ОЛЕНА ВАСИЛІВНА.
  5. САВЧУК СВІТЛАНА БОРИСІВНА.
  6. ТАЄНЧУК ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  7. ГАВРИЛЮК ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ.
  8. ГУМЕНЮК РИММА ІВАНІВНА.
  9. КОРНІЙЧУК ІННА МИКОЛАЇВНА.
  10. ЮРЧАК ІВАН ЗАХАРОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

КОВАЛЬ ВІРА ВЯЧЕСЛАВІВНА – перший кандидат

  1. ПРИСТАЧ РУСЛАН ГРИГОРОВИЧ.
  2. ЗІНЬКОВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ.
  3. ПОПЕЛЬ ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ.
  4. БОДНАРЧУК ЗОЯ ПЕТРІВНА.
  5. КУХТА ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВО «БАТЬКІВЩИНА» 

ФУРМАН ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ – перший кандидат

  1. АНТИМИС ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ.
  2. РОЗУМЯК ОКСАНА ОЛЕГІВНА.
  3. КШЕМІНСЬКИЙ СТАНІСЛАВ СІГІЗМУНДОВИЧ.
  4. СТОРОЖКО ВОЛОДИМИР СТЕПАНОВИЧ.
  5. БІЛОКОНЬ ІЛОНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
  6. ЩЕПАНСЬКИЙ ВАЛЕРІЙ СИГІЗМУНДОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СИЛА І ЧЕСТЬ» 

СУПРУН ОЛЕКСАНДР ФЕДОРОВИЧ – перший кандидат

  1. ГРІБОВА ТЕТЯНА ВАЛЕНТИНІВНА.
  2. БУРДИГА ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ.
  3. ГРИГОРЕНКО ІГОР ГРИГОРОВИЧ.
  4. БІЛЯК МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ.
  5. ДІДИЧ ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА МАЙБУТНЄ» 

СІМАШКЕВИЧ МИХАЙЛО ЄВСТАФІЙОВИЧ – перший кандидат

  1. ЗАХАРОВ РОМАН АНАТОЛІЙОВИЧ.
  2. САЄВИЧ ЯРОСЛАВ ПЕТРОВИЧ.
  3. ГУЗАК ВОЛОДИМИР ДМИТРОВИЧ.
  4. СЛОБОДЯН ЛЮБОВ ПЕТРІВНА.
  5. СТЕПАНЮК ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА.
  6. КОЗАК ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ.
  7. ЛІВІЦЬКА СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА.
  8. ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ СЕРГІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

ЧУМАК МИКОЛА ПЕТРОВИЧ – перший кандидат

  1. ДОВГАНЬ ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ.
  2. ГОРОБЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  3. СТАВСЬКА ЕЛЛА ОЛЕКСАНДРІВНА.
  4. СЛОБОДЯН ТЕТЯНА ВАЛЕРІЇВНА.
  5. ГРИНЧУК МИКОЛА ОЛЕКСАНДРОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» 

ТКАЧЕНКО УЛЯНА ЮРІЇВНА – перший кандидат

  1. БАБІЙ СЕРГІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ.
  2. БАБЧИНСЬКИЙ ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ.
  3. МЕЛЬНИК ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА.
  4. КОЛОМИЙ КАТЕРИНА МИКОЛАЇВНА.
  5. КУЗЕМА АЛЬОНА ЛЕОНІДІВНА.

Межі округу:

с.Довжок – вул.Володимира Смирнова: 1–60; вул.Джерельна, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Кармелюка, вул.Козіцького, вул.Колгоспна, вул.Панаса Мирного, вул.Партизанська, вул.Південна, вул.Польова, вул.Радгоспна, вул.Слов’янська, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Ставкова, вул.Українська, вул.Унявко, вул.Хотинська, вул.Центральна, вул.Чернівецька, вул.Шкільна: 1–28; пров.Будівельний, пров.Вербний, пров.Довжоцький, пров.Кармелюка, пров.Лісовий, пров.Мінводи, пров.Радгоспний, пров.Рози Люксембург, пров.Соборний, пров.Тупіковий, пров.Унявко, пров.Шкільний с.Довжок – вул.Бажана, вул.Боженка, вул.Бугайченко, вул.Весняна, вул.Володимира Смирнова: 61–172; вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.Жукова, вул.Західна, вул.Кам’янецька, вул.Котляревського, вул.Кушельова, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Львівська, вул.Миколи Гордійчука, вул.Мічуріна, вул.Надії, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Правди, вул.Садова, вул.Тернопільська, вул.Франко, вул.Хмельницька, вул.Чеботарьова, вул.Чигіряєва, вул.Шевченка, вул.Шкільна: 34–38; вул.Щетиніна, пров.Бажана, пров.Бондаря, пров.Бугайченко, пров.Зелений, пров.Калиновий, пров.Колгоспний, пров.Красний, пров.Лесі Українки, пров.Новий, пров.Подільський, пров.Сквозний, пров.Шевченка, пров.Ясний, проїзд Гагаріна с.Нагоряни с.Зіньківці с.Колибаївка с.Вільховець с.Смотрич с.Червона Чагарівка с.Рихта с.Лісківці с.Ходорівці с.Княгинин с.Острівчани м.Кам’янець-Подільський – вул.Бусигіна, вул.Василя Вишиваного, вул.Герцена, вул.Зіньковецька, вул.Зіньковецька набережна, вул.Ладигіна, вул.Підзамецький узвіз, вул.Свідзінського, вул.Смотрицька, вул.Суворова: 39, 43–81; вул.Торгова площа, пл.Торгова, пров.Круглий, пров.Спартака м.Кам’янець-Подільський – вул.Веліканова: 1–16, 18, 20, 22; вул.Віктора Приходька, вул.Збарського, вул.Зіньковецький тупик, вул.Пушкінська: 1–20/1, 22, 24–24В, 26–26А, 28–28А; вул.Пушкінський узвіз, вул.Суворова: 1–38, 40–42; вул.Тімірязєва: 84–84А, 86, 90, 92–92А, 94, 96, 98, 102, 104–104/1; вул.Шмідта, пров.Київський м.Кам’янець-Подільський – вул.Андрея Шептицького, вул.Біланівська набережна, вул.Івана Сірка, вул.Патріарха Мстислава, вул.Північна: 1–56, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–79А; вул.Тімірязєва: 1–83, 85, 87–88; пров.Біланівський, пров.Віталія Васільцова, пров.Каньйонний, пров.Козачий, пров.Північний: 2, 4–8, 10–14, 16, 18, 20–20А, 22, 24, 26, 28–30, 32–79; пров.Сергія Бондарчука м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 40–48; вул.Данила Галицького: 13, 20–26В; вул.Драгоманова: 14–14А; вул.Огієнка: 41; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 51–55А, 57; вул.Огієнка: 43, 45, 47, 49–51; вул.Соборна: 16–33; просп.Грушевського: 42; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гунська: 1, 5, 11, 24–36; вул.Князів Коріатовичів: 5–7, 9, 11; вул.Лесі Українки: 34, 38А, 40–43А, 45; вул.Огієнка: 38, 40, 42, 57, 59, 63, 65–65А, 67–67Б, 69–69А, 71–71Б, 73–75, 77–77Б, 79–79В; вул.Симона Петлюри: 2–2А, 4–30А; вул.Соборна: 12–14; вул.Шевченка: 33, 37–37А, 39–39В, 41А; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 59–69; вул.Князів Коріатовичів: 4, 8–8К, 10, 12–14А; вул.Симона Петлюри: 3–3А, 34; просп.Грушевського: 44–44А; м.Кам’янець-Подільський – вул.Князів Коріатовичів: 66–80; вул.Матросова: 11–28; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гастелло, вул.Єрмакова, вул.Князів Коріатовичів: 16–64; вул.Матросова: 3–10; вул.Понтонна, вул.Степанова, пров.Калиновий, пров.Павла Стрельчука м.Кам’янець-Подільський – вул.Драй-Хмари: 11, 13, 15А, 17, 19А, 21–21А, 42–44; вул.Лермонтова, вул.Першотравнева: 11–13; просп.Грушевського: 31–31А, 50–56; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 58–58А; вул.Гагенмейстера: 3, 5, 7–7/1, 9; вул.Гунська: 2–4, 6–10А, 12–22; вул.Драй-Хмари: 1–10, 12, 14, 16–16А, 18–18Б, 20–20А, 24–30; вул.Лесі Українки: 44–44А, 46–65, 67–67А, 69–69Г; вул.Огієнка: 44, 46, 48, 52–56, 58, 60–62, 64, 66, 68, 70, 72–72А, 76, 78, 80–82; вул.Сіцинського: 1–7, 9, 11, 13; вул.Шевченка: 43–43А, 45, 47–67; м.Кам’янець-Подільський – вул.Годованця: 9, 11, 13–13Б, 15, 17, 19, 21, 23–26А; вул.Крип’якевича, вул.Маршала Харченка: 11–24/1; вул.Мічурінська, вул.Панівецька: 8–24; вул.Першотравнева: 16–18; вул.Романа Шухевича, вул.Сіцинського: 8, 10, 12, 14–25; просп.Грушевського: 35, 37, 39, 41Б; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагенмейстера: 2, 4–4А, 6, 8, 10–12; вул.Годованця: 2–8, 10, 12, 14–14А, 16, 18, 20, 22; вул.Івана Франка: 11, 13, 17, 19, 32–38; вул.Лесі Українки: 66, 68, 70–125; вул.Огієнка: 83–97; вул.Панівецька: 1–7; вул.Слєпньова, вул.Шевченка: 69–113; пров.Слєпньова м.Кам’янець-Подільський – просп.Грушевського: 60–80; м.Кам’янець-Подільський – вул.Будівельників, вул.Князя Володимира: 1А–2, 4, 5А–6, 8, 10, 12–14А; вул.Максимчука: 3, 7; вул.Маршала Харченка: 2А–2Б, 30–62; вул.Юрія Громового, пров.Будівельників, пров.Крайній, пров.Степовий м.Кам’янець-Подільський – вул.Винниченка, вул.Вишнева, вул.Князя Володимира: 1, 3–3А, 5, 7, 9, 11, 16–28; вул.Кривоноса, вул.Максимчука: 1–2, 4–5; вул.Південна: 44; вул.Праці, вул.Софії Русової, вул.Старицького, вул.Стуса, вул.Устима Кармалюка, вул.Ценського м.Кам’янець-Подільський – вул.Водоп’янова, вул.Дачна, вул.Івана Франка: 2–10, 12–12А, 14–16А, 18, 20–30; вул.Каманіна, вул.Карвасари, вул.Кренкеля, вул.Леваневського, вул.Ляпідевського, вул.Нагірна, вул.Південна: 1–33; вул.Річна, вул.Середня, вул.Шевченка: 30, 32–32А, 34–36, 38, 40, 42, 44, 46–46А; вул.Яна де Вітте, вул.8 Березня, пров.Дороніна, пров.Загородній, пров.Ківільші, пров.Прорізний, пров.Шевченка м.Кам’янець-Подільський – вул.Вали, вул.Вірменська, вул.Госпітальна, вул.Довга, вул.Домініканська, вул.Зантуська, вул.Зарванська, вул.Іоанно-Предтечинська, вул.Кузнечна, вул.Михайлівський узвіз, вул.Онуфріївська, вул.Петропавлівська, вул.Польський ринок, вул.Поштовий узвіз, вул.П’ятницька, вул.Руська, вул.Старобульварна, вул.Старопоштовий узвіз, вул.Татарська, вул.Тринітарська, вул.Троїцька, вул.Успенська, вул.Францисканська, пл.Вірменський ринок, пл.Польський ринок, пл.Руський ринок, пров.Гімназійний, пров.Комендантський, пров.Миколаївський, пров.Михайлівський, пров.Тісний

м.Кам’янець-Подільський – вул.Видрівецький узвіз, вул.Видрівка, вул.Жванецьке шосе, вул.Заболотного, вул.Злагоди, вул.Кіргізова, вул.Некрасова, вул.Об’їзна, вул.Олександра Удовиченка, вул.Оринінське шосе, вул.Свідницького, пров.Амбулаторний, пров.Базарний, пров.Довжоцький, пров.Євгена Маланюка, пров.Жванецький, пров.Заболотного, пров.Замковий, пров.Зелений, пров.Кам’янецький, пров.Некрасова, пров.Новий, пров.Об’їзний, пров.Оринінський, пров.Попова, пров.Свідницького, пров.Спортивний, пров.Топольського

м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 56–56/1, 71–89;

Орієнтовна кількість виборців: 38 651

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: