26 Лютого 2018 | 631

Телеканал «1+1» здійснив мрію юного філософа з Кам’янця-Подільського

Телеканал «1+1» спільно з ВБФ «Крона» запустив проект «Здійсни мрію». Його мета – здійснювати великі мрії маленьких пацієнтів лікарень заради їх віри в щасливе життя!

Учасником проекту став і 14-річний кам’янчанин Максим Цішковський.

Хлопець страждає на цукровий діабет І типу. Він живе з татом, мамою і братиком. З дитинства був мислителем: висловлював дуже серйозні думки про сенс життя, ставив недитячі питання. Вчителі говорили, що він мислить не по роках. Однолітки його не розуміли, не могли підтримати теми, які цікавили хлопчика. Поступово Максим замкнувся, почав шукати відповіді в книжках, в Інтернеті. Із задоволенням займався моделюванням кораблів, програмуванням. Йому подобається вивчати англійську мову і він хоче в ній вдосконалюватись.

Він мріє стати філософом, розібратися, куди поділася доброта? Якою має бути справжня дружба?

Прочитайте його роздуми про добро.

mria2

Максим мріє навчатися фіолософії професійно (він розглядає можливі варіанти навчання онлайн чи офлайн, шукає майстер-класи та гуртки з філософським ухилом).

21 лютого 2017 року стало незабутнім для  Максима. Автори проекту вирішили наблизити хлопця до його омріяної мети. Він особисто був запрошений на зустріч із деканом філософського факультету Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка – Анатолієм Конверським, а також провідним професором Михайлом Бойченком. Ну, а Чарівником, який показав цей світ, Максиму став філософ за освітою, ведучий ранкового шоу «Сніданок з 1+1» Єгор Гордєєв.

mria1

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

31
0

Поділитися з друзями:

реклама