5 Вересня 2019 | 878

Театральний фестиваль «Комора»: кам’янчан просять допомогти в організації

Успішні проекти потрібно підтримувати. Від цього буде залежати майбутнє міста, в якому ми живемо, його рівень, а отже і рівень кожного з нас. І якщо з якихось причин це не робить влада, громада точно не повинна стояти осторонь.

І ось вам проста перевірка.

17-20 жовтня у Кам’янці-Подільському пройде 5-ий, ювілейний театральний фестиваль «Комора», організатором якого є режисер народного театру «Тандем» Галина Коротенко. Всі ці роки фестиваль організовувався на кошти, зароблені театром під час вистав протягом року, а також на благодійну допомогу кількох відданих театральному мистецтву кам’янчан.

Але в цьому році організатори вирішили запросити до Кам’янця-Подільського окрім аматорських колективів кілька дійсно потужних театральних труп, які додали б вибагливим театралам емоцій та вражень. Мова йде про театральний проект «Осінь на Плутоні» та відому театральну студію «ВІК».

Можливим приїзд цих колективів буде лише у тому випадку, якщо кам’янчани відгукнуться і доведуть, що Кам’янець – дійсно культурний центр, який потребує якісних мистецьких заходів т вміє їх цінувати. Адже цим колективам потрібно оплатити дорогу, проживання та харчування.

Під час написання цього тексту чомусь пригадалось фойє РЦКМ «Розмай» у розпал театрального фестивалю «Комора» в минулі роки. Ці щасливі обличчя, жваві обговорення, чудові актори, ретельно відібрані вистави. Ми усі чекаємо на «Комору», як на ковток життєдайного мистецького повітря. Без сумніву, це одна з найочікуваніших мистецьких подій року.

Звичайно, можна просто чекати, а можна допомогти цьому фестивалю відбутись.

Як це зробити?

  1. Придбати заздалегідь квитки на фестиваль «Комора». Зробити це можна в РЦКМ «Розмай» та готелі «7 Днів». Вартість квитків: на 4 дні – 250 гривень, квиток на 1 день – 100 гривень
  2. Також ви можете допомогти, перерахувавши будь-яку суму на номер картки: 5168 7573 6918 9917.

Телефон організаторів «Комори»: 098-576-22-28

Давайте доведемо собі та відданим театральній справі ентузіастам – організаторам фестивалю, що все не даремно, що є небайдужі кам’янчани, які також не уявляють осінь у Кам’янці-Подільському без багатої та щедрої на театральні відкриття «Комори».

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: